Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ollie után mit tanuljak meg?

EZEZ kérdése:

Ollie után mit tanuljak meg?

Figyelt kérdés
Most gyakorlom a kickflipet de amikor felhúzom a lábam megprödül a deszka alatam és nemtudok ráérkezni:S
2011. máj. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Alap kickflip probléma, amúgy droppolni tudsz?(szabályosan legurulni a rámpáról tehát az hátsó két kereked a rámpa elejére helyezni és előredőléssel szépen legurulni) amúgy menet közben ollie lépcsőn olliet javasolom ha tudsz droppolni, a kickflipet én sem tudtam pörgetni sokáig mert az valójában sok idő gyakorlást igényel amíg pont magad alá pörgeted de hidd el elég 1szer-2szer sikerülnie! Manualokkal hogy állsz?
2011. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát rámpán még nem próbáltam itt a közelbe nincs rámpa... Manual néha 5mp.. :S az nem valami jól megy.
2011. máj. 25. 22:08
 3/8 faragorenesk8 válasza:
én a shove it ot majd a pop shove it ot,azután fs ollie stb most a kickflipnél tartok már egész jól megy:)
2011. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahol tudsz olyan parkot ahol van rámpa? a droppolás nagyon fontos lenne mert azt jobb minél hamarabb mert lehet később kicsit bizonytalanabb leszel(azt egyszer megcsinálod utána mindig menni fog) de az fontos lesz mert az úgy nem oké hogy tudsz sok sok trükköt benevezel egy versenyre mert tényleg azt mondják hogy ez a srác tud valamit és kiállsz a rámpa tetejére de a droppolásnál elakadsz ezért nem tudod bemutatni a tudásod, sok sikert és tényleg a droppolás nagyon fontos lenne!
2011. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajna nemtudok miskolc közelébe lakok...de droppolni nehéz megtanulni?
2011. máj. 27. 21:31
 6/8 A kérdező kommentje:
de a kickflipnek köze van a droppoláshoz vagy miért kérditek?
2011. máj. 28. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Droppolás az hát nem is tudom személytől függő szerintem hogy ki mennyire meri, amúgy azért mondom mert ha bemész egy félcsőbe és azt akarod hogy bemutatsz egy trükköt tehát például egy kickflippet ahhoz le kell droppolnod hogy felérj a másik felére és kipörgesd.
2011. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=mCqBSHEzryk ha trükköket akarsz pl. egy versenyen ott valószínűleg félcsőben fog történni a trükk bemutatás ha csak nem skate of gameről van szó, és ahhoz pedig le kell tudnod onnan jönni nem mással mint hogy droppolással.
2011. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!