Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » CytoPro fehérjéről mi a...

CytoPro fehérjéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kreatin kúrát szeretnék elkezdeni, és amellé gondoltam erre a fehérjére...
2011. máj. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennél találsz sokkal jobb minőségű fehérjét. Ha van pénzed kreatin kúrára akkor legyen jó minőségű fehérjére is, az fontosabb.
2011. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kreatin monohidrát kb 4 ezer ft...milyen fehérjére gondolsz?
2011. máj. 29. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] + dextróz. De egyébként a CytoPro még nem is olyan nagyon olcsó, ahhoz képest, hogy nem is írják milyen fehérje van benne. Ha edzés után innád mindenképpen ezt javaslom, vagy más tejsavó fehérjét. Amúgy ez kb 3000 el drágább. ( Nem vagyok scitec párti csak kerestem egy olcsóbb és megbízható tejsavó fehérjét, szóval bármi mehet ami tejsavó ) Ha estére vagy reggelre kell jó a CytoPro is, de az edzés után mindenképp tejsavó!
2011. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Edzés utánra van tömegnövelőm:)
2011. máj. 29. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Cytopro és a 100% whey elég más proteinek... és odaírják milyen fehérjéből van. 100% whey sem minőségibb semmivel. Edzés utánra jobb a 100% whey az viszont igaz.

De ha nem edzés utánra kell és van pénzed rá, akkor syntha-6.

2011. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 clint ***** válasza:
abszolut jó és még az íze is sztem ennek a legjobb.
2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
teljes tejfehérje a cytopro. pattanásosít, ha érzékeny vagy az ilyesmire
2011. máj. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem teljes tejfehérje a cytopro: whey protein concentrate, milk protein concentrate, calcium caseinate, és bármitől lehetsz pattanásos még a tejsavó izolátumtól is.
2011. máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:
ha mind a három tejfehérje fajta benne van akkor azt is szokták teljes tejfehérjének hívni. Az izolátum kizárt hogy kijön a bőrön. A gyengébb koncentrátumok szoktak inkább megmagyarázhatatlan okokból, lehet valami adalékanyag, vagy emésztési baj miatt.
2011. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!