Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falun lakok, gördeszkázni...

Falun lakok, gördeszkázni szeretnék de nincs megfelelő út hozzá ahol gyakorolhassak mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 08:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mark86


egyébként te kezdted kérdező! az poén volt gondolom.

ne irigykedj nem egy nagy dolog egy város sem...

2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
vannak a faluban más extrém sportolók? kérvényezzetek deszka park építést, de most komolyan mondom. az a legtökéletesebb gyakorlásra.
2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves előző ugye ezt nem gondoltad komolyan?

Nagy városokban van 2-3 park, nem egy kis falunak fognak majd építeni...

2011. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
neharagudjatok de kisebb falvakban van elrejtve pár legjobb park amiről senki semmi sehol nem ír csak az igazán profik tudják hol vannak mert ők felfedezték :) nagyvárosokban meg tök átlagos parkok vannak, a legjobbakat a legeldugottabb helyeken csinálják :) persze csak ha ingyenes
2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Valami jó járda esetleg, kezdetnek, esetleg iskolai sportpálya. Én is falun lakom, és nálunk van egy betonos, ami nyitva van mindig.

Aki pedig leparasztozza a falusit annak csak annyit üzenek, hogy inkább vagyok falusi paraszt, mint városi tahó, bunkó paraszt.

2011. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
amúgy belehetne fejezni ezt a "falusi paraszt-városi tahó" témát mert ku.rvára unalmas.. akár városi akár falusi vagy lehet ugyanolyan bunkó tahó akkor is ugyanolyan emberek vagyunk mind és senki nem tehet róla, hogy városba vagy vidékre született.. hozzáteszem én is jobban szeretem vidéki levegőt és hálát adok istennek, hogy nem a belvárosba lakom mert az kibírhatatlan lenne..
2011. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Kedves utolsó, lényegében igazad van. Én írtam a városi tahót, de ezzel nem azt akartam mondani, hogy az összes városi az, csak van köztük, ugyanúgy ahogy van falusiak közt is bunkó, ezt el kell ismerni. Elnézést, ha valakit megbántottam vele, nem volt senkire célzás.
2011. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem haragszunk rád :D amúgy igen itt én ügye belvárosba járok suliba éshát a zöldségeseknél nincs roszabb -.- "városi zöldségesek" felszállnak buszra addig nyafognak meg stb.. míg valaki át nem adja a helyét majd ha van egy valaki aki átadta a helyét kiakadnak, hogy miért pont oda álsz.. arrébb álsz akkor meg kitalálják, hogy takarodjak onnan így most hova tegyék a zöldséget meg stb.... nagyon kiírtanám őket a bkv-ból..
2011. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

BoFF

Igazad van. Amúgy legjobb az szerintem amikor az idősek bottal sántikálnak, látják, hogy jön a busz és nekiállnak futni. Amikor pedig odaérnek, hogy majdnem fel tudnának szállni újra le a bot, és kezdődhet a sántikálás. Persze elvárják, hogy valaki át adja nekik a helyet, nos az ilyeneknek nem szoktam, ha látom őket. Inkább egy terhes kismamának, vagy egy kisgyerekes anyukának, apukának. Esetleg olyan idősnek akiről tudom, hogy tényleg nehezebben közlekedik.

2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

pontosan..

multkor velem is megtörtént néni sántikált aztán 1km-ről meghallotta, hogy csukják ajtót aztán olyan sprintet levágott, hogy az olimpiai aranyérmeseknek leesett volna álluk :D kb 10mp alatt lefutott 150m

aztán felszáll buszra úgy csinál mint aki rokkant stb..

2011. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!