Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elég vékonyak a karjaim....

Elég vékonyak a karjaim. Milyen proteinre van szukségem? Sejtnövelö hatásura?

Figyelt kérdés
Mi a leghatásosabb protein(írhattok neveket is).
2011. júl. 3. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Edzél te istenbarma! Azt hiszed attól, hogy fehérjét eszel nőni fogsz? Gondolkozz már! Nem tudom hány éves vagy, de ha az általános iskolát elvégezted ennyit legalább tudni kéne... Mekkora lennél már, ha csak a kajától nőnél...(még ha csak 14 éves is vagy több tonna kaját betápoltál már...) Nem az evéstől nőnek az izmok, hanem attól, hogy az edzés alatt kicsit szétszakadnak az izomrostok és a regeneráció alatt azok begyógyulnak...
2011. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A gyerek a felfújó porokról beszél.Ami csak felfújja az izmokat és a rostokat de ereje nem lesz neki.De a látszat meglesz.Volt egy haverom,aki így csinálta de a kötélen nem tudott felmászni,mert nem volt hozzá ereje
2011. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A fehérje az elősegíti a fejlődésedet,nem attól leszel

izmos ahoz edzeni kell.

2011. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ma 10 27

Ilyen szer nem létezik.

2011. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

mark86


Nagy az isten állatkertje....

2011. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TOMAtm ***** válasza:

ezt még elolvasni is kár volt.

a felfújó porokon meg csak röhögni tudtam,mégis hogy puffasztanak?30 bar-os kompresszor kell hozzá vagy mi?

ezeket a barmokat vazze....

2011. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
attol hogy nem írtam oda attol még tisztába vagyok vele hogy a tréning létfontosságu és természetesen csak akkor szednék proteineket ha tornáznék is!torna nélkul nem sokat ér a protein:)
2011. júl. 3. 14:09
 8/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


[link] Olyan rég linkeltem már:)

2011. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
agysejtnövelő hatásúra van szükséged.
2011. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 lazado1 ***** válasza:
Tudod egyáltalán mi az a protein? Fehérje magyarul ami a húsokban halakban található. Ha nem akarsz Schwarzenegger lenni akkor nem kell "proteint" enned vagy innod elég ha eszel. Ja és gyúrj.
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!