Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdjek thaiboxolni 13 évesen?

Elkezdjek thaiboxolni 13 évesen?

Figyelt kérdés

4hónapja elkezdtem járni edzőterembe, hogy erősödök ott, meg fogyok is, főleg a hasamról. De eddig nem sok változást tapasztaltam, csak izmosodtam kicsit.

Most eszembe jutott, hogy vennék egy szobabiciklit, és használnám rendszeresen. De lehet inkább elkéne menni thaiboxra, és ott tényleg fogynék, mert futás, meg minden. Meg megtanulnám az alap dolgokat is. De csak jövő szeptemberig tudnék járni.


2011. júl. 30. 12:16
1 2
 1/14 Chrisstian_ ***** válasza:
én mindenképpen a küzdősportot javasolnám, mert egyrészt amellett, h fogy még megtanulod megvédeni is magad, ami később még jól jöhet. Illetve tapasztalatból tudom, hogy hiába van otthon ilyen-olyan gép ha nem sziklaszilárd az akaraterőd egy idő múlva elkezdesz lustulni és nem fogsz otthon edzeni, a teremben az mestered sz@rt is kihajtja majd belőled, ott nem lesz kecmec. Nekem haspadom van itthon kb az első 3 héten használtam, mikor megvettem. Most kung fu-zok ami elég jó kardió edzésnek számít.
2011. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mivel a tajboxnak nem sok koze van onvedelemhez, lanyoknak es fogyozo ferfiembereknek kellemes mozgas inkabb.

talan.. inkabb tancolj.

2011. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a taibox tényleg hülyeség:D én krav magázom ott egy másfélórás edzéstől mindig kidöglök és elég jó önvédelmet oktatnak szerintem:) am meg mindegy hogy mien sport csak mozgás legyen benne( ne sakkozz)

13 évesen meg szerintem hülyeség kondizni csak az ízületeid b*szod szét ráérsz azzal még legalább 16-18 éves korodig :)

2011. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 3rdeye ***** válasza:
thaibox nem hülyeség. a krav maga már annál inkább.
2011. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A krav maga és a muay thai is hülyeség, mindkettőt bénán oktatják, az önvédelemhez nincs sok köze, DE fogyni és erősödni mindkettőtől kiválóan lehet. Mozgásnak tökéletes, mind a kettő.
2011. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha mar irt 3. szemem, akkor egyetertenek vele.

TB-ot lehet kemenyen is csinalni, oktatni, na de kravmagat? :) meg hogy jo onvedelem?

okeeee...

2011. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok

nem tom mér lenne hülyeség a krav maga voltatok egy edzésen is?(vagy szemináriumon vagy bemutatón) gyertek el egyre és próbáljátok ki és akkor megmutathatjátok hogy ti mien faszák vagytok ebben..

2011. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sztem Ving Tsunt kellene tanulnod mer ott az edzés naon kemény.és 2 éve kondizom.

F/15

2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
acél képzeld az is én voltam szal nem kell újra letárgyalni 6 oldalon keresztül:D:D:D
2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!