Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kondizók és testépítők megütné...

Kondizók és testépítők megütnétek egy lányt?

Figyelt kérdés
nem enged jól kiírni a kérdést : ti meg tudnátok ütni egy lányt /nőt? kihasználnátok vajon hogy erősebbek,izmosabbak vagytok?
2011. júl. 30. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem muszáj, ha késsel támad rám, vagy tudja a fene, akkor biztosan, de így alaphangon nem.
2011. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy nem. de ha pl nekemszalad egy benzinmotoros láncfűrésszel akkor igen. de felejtsük már el azt h aki kivan gyúrva=azzal h erőszakos is.
2011. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de ha idegesít titeket? akkor sem? pl veszekedtek és mindketten dühösek vagytok
2011. júl. 30. 12:43
 4/24 Chrisstian_ ***** válasza:
100%
Nem, de nem értem miért a kondisokat kérdezed, egy nő megütéséhez nem kell kondizni. Ez az egyén intelligenciáján múlik, nem azon mennyi izom van rajta.
2011. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

ha tényleg nagyon felidegesít,méghozzá azért mert ostoba mint a raklap,és ő kötekedik velem,akkor talán egy lightos pofon,hogy észhez térjen.de nem hinném,hogy megütnék egy nőt,inkább leordítanám a fejét.nem érezném magam büszkén,hogy kihasználom az fizikai erőmet egy gyengébb ellen.akkor már inkább valami pszihés módszerrel megszívatnám,így egyenlőek az erőviszonyok,elvégre a nőknek is ez a fő taktikájuk.egyszer melóhelyen volt egy nagyon elviselhetetlen,köcsög nő,de tényleg ilyen emberrel még életemben nem találkoztam,egyszerűen már sehogy nem tudtam kezelni a helyzetet,odáig fajult,hogy megfenyegettem,hogy pofánb...szom,ha nem állítja le magát.pislogott,mint az őzike,aztán bekussolt,de tudta,hogy jogos volt.mondjuk nem lett normálisabb ezek után sem...

sok buta nő van egyébként,akik direkt feszítik a húrt,mert kell nekik a balhé,és nem fogják fel,hogy bizonyos férfiaknak nehéz kontrollálni az agressziójukat többek között a magas tesztoszteron szint miatt,aztán meg ujjal mutogatnak a férfira,hogy micsoda szemétláda.persze a fordítottja is igaz,van amikor a férfi "az asszony verve jó"szlogennel él,ez elég szomorú dolog,itt a férfi önértékelésével,pszihéjével vannak gondok.

2011. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem. a sportnak az az egyik lényege, hogy tökéletesen erős önuralmat és akaratot ad
2011. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 dirtboy ***** válasza:
92%
soha nem ütnék meg nőt,ha idegesítene inkább ott hagynám hagy morogjon
2011. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem fegyverrel támad rám akkor hamarabb basznám szét az egész lakást vagy a falba kúrnék egy hatalmasat de nőt nem ütnék meg. Szerintem szégyen.
2011. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ostoba lányokat, veszekedtem már ostoba lányokkal, idegesítettek már fel, de meg nem ütöttem őket.
2011. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező te megtudnál ütni egy lányt?

Mert látom vki eléggé felb@szta az agyad XD

Am meg elég szégyen lenne ha egy pasi megütne egy nőt, saját súlycsoportjával kezdjen, mindenki megtudna verni egy nála gyengébbet. 19/L

2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!