Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdtem airsoft-ozni és...

Sancii kérdése:

Elkezdtem airsoft-ozni és nagyon tetszik a játék csak jobban szeretném ha távcsöves puskával játszhatnám. Olcsón szeretnék egyet aki tudja hogy milyen fajtát lehetolcsón beszerezni kérem szoljonn. Ja és egy aksi tőltőt tudtok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Aksi töltőt a fegyverhez adnak ha boltból veszed, egyébként bármilyen airsoft boltban tudsz venni, vidd magaddal az aksit is ha veszel. Ha most kezdtél el airsoftozni akkor ne sniper akarj lenni, mert ebben érheted el a legkevesebb sikert így gyorsan meg fogod unni a játékot. Inkább vegyél egy normális AEGt, és szerelj rá távcsövet, igaz nem visz el olyan messzire, mint egy sniper, de kb. átélheted milyen volna távcsövessel játszani. Szerintem várj 1-2 hónapot, vagy akár 1 évet és utánna vegyél egy távcsöves fegyvert. Egyébként itt nézz körül:


airsoft depo - Győr

airsoftgun.hu - Budapest

nowar.hu - Budapest

2011. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen.amúgy egy m16-osom van
2011. aug. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!