Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Yuri Boyka ténleg így tud...

Yuri Boyka ténleg így tud verekedni? :O vagy csak kaszkadőrös számítógépes munka az egész?

Figyelt kérdés
Az indokodat bizonyítsd is légy oly szíves!
2011. aug. 2. 10:32
1 2
 1/17 sacsa ***** válasza:
81%
Scott Adkins fekete öves Wushu ,Tae Kwon Do,Judo Jujutsu mester.Biztos voltak számítógépes trükkök is a filmekben de javarészt ő nyomta szerintem.
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 clint ***** válasza:
26%
scott adkinsnak hívják a szinészt, és leginkább látványra épülő harcművészeteket űz. taek won dozik amiben gyönyörü rugások és ugrálások vannak, de egy ringben nem sok hasznát venné, bár kickboxolt is, az átlagembernél mindenképp jobb, de más küzdősportosok ellen nem. Jackie Chan is leginkább szinpadi harcművészeteket tanult való életben nem tudná hasznosítani egy másik harcos ellen sztem.
2011. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kellene leszólni Scott Adkins-t. NEm kick boxolt, hanem thai boxolt. Mellesleg a filmben egyfilmes trükk van, a végén a lábtörés. ÉS nem használ kaszkadőröket, ő maga is az.
2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

:D köszi szépen

Amm én úgy hallotam hogy rendőr is vagy mi...:/ ez igaz?

2011. aug. 2. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
judo-zott aztán taekwondozott, majd kick box -ra íratták, és 21 évesen ment el színészkedni és kaszkadőrnek ám ja ő már van olyan jó hogy legtöbb rugásokat meg ilyeneket, kötelek nélkül csinálja : )
2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%

A Scott Adkins egyáltalán nem thai boxolt! Neki fekete öve van: taekwondo-ból, ju-jitsuból, cselgáncsból.

És mellette kick-boxolt! (Nem thai boxolt!)


Biztos tud valamit a csávó, de azért a harcjeleneteinek a nagy részét a filmjeiben, kötél elhúzásos technikával és számítógépes effektekkel csinálták. Kicsit túlságosan is látványos. Bár ezek a színészek inkább a látványelemeket tanulják meg a harcművészetekből. Utcán simán laposra vernék őket.

2011. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Az eleje igaz, de a vége már nem hogy laposra vernék őket az hülyeség... van az olyan kemény hogy rá mennek 3-an és egybegyűri őket : )

http://www.youtube.com/watch?v=l_OHCjZnT4A


én sokat foglalkoztam régen scott adkins-el itt gyakori kérdéseken is : )

2011. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez a videó ez csak egy gyakorlás, itt meg sem rúgja őket, ráadásul pont ott a filmes kötél húzós technika, amit említettem. Jó oké, profi kaszkadőrökkel tatamin kötéllel, na meg egy rakás próbálkozás után összejön nagyon szépen és látványosan. De utcán betonon, ezeket 100%, hogy nem csinálná meg, na meg aki rámegy késsel vagy viperával, az kivégzi Yuri Boyka-t. :D
2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
SZIASZTOK!!!! Megirná nekem priviben valaki,hogy mi a film cime?????
2012. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
nyugtassátok magatokat, hogy nem kemény ( pedig bizony az ) nem 3-an 5-6-an nem vernék le
2012. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!