Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tescos vagy Kínais deszkéval...

Tescos vagy Kínais deszkéval ellehet kezdeni deszkázni? :O

Figyelt kérdés
Ha én elszeretnék kezdeni deszkázni, akk egy sima tescos vagy kínaissal ellehet kezdeni?? :O Nem csak gurulni szeretnék, hanem tükközni.. pl.: az olli-nál nem törne szét a deszka v ha vmit csinálok??
2011. aug. 8. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellehet kezdeni Tescos meg kínai deszkával is de tapasztalatból mondom hogy a lap elég hamar tönkre megy inkább azt tudom ajánlani hogy kezdésnek a hervisbe vagy a decathlonba vegyél deszkát :)
2011. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ott kb mennyibe lenne a deszka??
2011. aug. 8. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
hát kb olyan 5-10 ezer forint körűl
2011. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz tescoba deszkát, de az tényleg csak arra jó hogy rendesen megtanulj vele menni. De ha már minden jól megy és tudsz már trükközni is akkor vehetsz komolyabbat, de addig nincs értelme.
2011. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
zsííír... :D
2011. aug. 9. 14:24
 6/7 anonim válasza:
Én ma vittem vissza gy tescos deszkát, egy nap alatt szétjött a csapágya. Pedig én még csak megyek vele ugratni se tudok úgyhogy sztem tescosat ne vegyél.
2011. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is ezért gondoltam h nem jó mert hamar szétmegy... :S
2011. aug. 12. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!