Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő parkour/freerun-hoz...

Mennyi idő parkour/freerun-hoz a kondi (0-rol)?

Figyelt kérdés
szeretnék pk-zni és ahoz kell izomzat is. mennyi idő azt kifejleszteni? hasizombol elég sok megy hátizombol is kézen álás felnál v ha fognak ((h ne döljek el)) max másfélperc körül ezek nélkül félperc,perc körül ((egyensuly =/)) futni a negyed óra megy fekvőböl 20-30 megy ((azért irtam, hogy pontosabban lehessen leirni)). menyi idő és menyi a havi bérlet 1 edzőterembe? vagy ha ehez nem kell kondiba járnom akkor légyszives irjátok le, hogy mit kell csinálnom. előre is köszönöm
2011. aug. 14. 16:26
 1/1 InFamous96 válasza:
ez a kondi pont elég. én se jártam kondiba hanem rögtön elkezdtem PK zni.az egyensúly miatt ne aggódj majd kialakul (tapasztalat). fekvő??? örülök ha 20 megy kifulladás nélkül,:) és simán megmászok egy házfalat.
2011. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!