Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek? A Mass 20...

Mi a véleményetek? A Mass 20 tömegnövelőt szeretném kombinálni Power Proteinnel (reggel-edzés után abból is kevernék bele egy adagot), és melléjük szednék kreatin monohidrátot.

Figyelt kérdés

[link]

Azért gondoltam ilyen kombinációra, mert pl. egy 5kg-os Volumass 23-24ezer ft. Így is kb annyiból jön ki, de több mint 8kg tápanyag.


2011. aug. 20. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha teheted inkább a Volumass35

Mass20al nem szórakoznék. Volumass mellé még valami multivitamin mondjuk Multi Pro. Kreatint meg hagy amég ennyire kezdő vagy.

2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy besz*rtok, egy orvos válaszol fórumon olvastam, hogy kifejezetten ajánlották valakinek a multi pro-t :D
2011. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint 1 éve edzek. Azért szeretnék külön fehérjét-tömegnövelőt, mert reggel-edzés után mehetne keverve, viszont este magába a fehérje.
2011. aug. 20. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Mass 20-at ne vegyél, gyakorlatilag a szőlőcukrot veszed meg többszörös áron!

Én úgy csinálnám a helyedben, hogy Power Potein+ 4 kg dextróz + 300 grammos Biotech kreatin = 15200 Ft

2011. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, tök jó megoldásnak tűnik ez is...lehet ez lesz a nyerő!
2011. aug. 21. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Áruld el nekem minek neked kreatin?
2011. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!