Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jobb az ilyen fekvenyomás?...

Jobb az ilyen fekvenyomás? Videó lent!

Figyelt kérdés

Nemtudom miért nyom Coleman így... lehet verseny felkészülési szakaszban volt vagy fogalmam sincs.. szerintetek jobb így fekvenyomni?

VIDEÓ: http://www.youtube.com/watch?v=EP-OYrkdFX8


2011. aug. 30. 19:38
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
azért nyom így mert így dolgozik a legjobban a mellizom,ha kiakasztod akkor már bevonod a tricepszet és leveszed a terhet a mellről,így viszont folyamatos a terhelés,és a tricepsz csak a stabilizálásban segít be nem a nyomásban.
2011. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tehát jobban a mellre koncentrálódik a nyomás...

Akk noymatom én is így ;)

gondolom kevesebb súllyal megy majd...

2011. aug. 30. 20:02
 3/12 dirtboy ***** válasza:
persze nyomhatod
2011. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, képek meg videók alapján nyomj fekve, véletlen se úgy ahogy érzed... Neki elég ez is, akkora izmokkal és edzésmúlttal ő evvel teljesen ki tudja készíteni, te biztos, hogy nem. Tapadási pontjaid is biztos pont ugyanolyanok, mint colemannek...
2011. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy ... "Ó ezaz b*meg mostantól így nyomom" hanem hogy nyomom igy 1-2 honapig (pl) az is lehet hogy nekem nem válik be, és akkor visszatérek a régi fekvenyomásomra.
2011. aug. 31. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érted. Úgy nyomd, ahogy te érzed, hogy a legjobban dolgozik a melled. Ha nálad ez tök más, akkor úgy nyomd. Ne más technikáját akard csinálni.
2011. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:

G'sback te nem tudom miről beszélsz,ennek a gyakorlatnak a tapadási pintól függetlenül mindenkinek jónak kell lenni.a nyomás ugyan olyan mint ha teljesen kiakasztanád,de a kiakasztásnak mell edzésen nincs haszna mert nem a mell izom fogja befejezni a fekvenyomást hanem a karod izmai. Ezt már Drugs Bunny is mondta az egyik videóban és mutatta is hogy meddig kell emelni,meddig dolgozik a mellizom és hogy hol veszi át a nyomás nagy részét a váll és a kar.

keresd ki azt a részt Bunny meg Német Pisti közös mell edzés videójában magyarázza

2011. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem nem kiakasztás, amikor kiemeli a rudat sincs kiakasztva a könyöke, nyomás közben meg pláne nem kiakasztás előttig nyomja.
2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:

persze tudom azt írtam a kérdezőnek is az elején hogy teljesen felesleges kiakasztani mert akkor gyengül a terhelés a mellen.

neked is azt próbáltam le írni,lehet hogy rosszul fogalmaztam azért nem jött le rendesen hogy hogy mondom.

2011. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem se a kiakasztással volt a gondom, hanem hogy ne profik videója alapján kezdje csinálni, hanem próbálgassa, nála hogyan van a legjobb izom összehúzódás, hogyan dolgozik a legjobban. Nem csak a könyök kiakasztás, hanem hova engedje, hogy álljon a könyök, a váll stb. ezt neki kell éreznie.
2011. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!