Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a neve ennek a sportnak...

X) kérdése:

Mi a neve ennek a sportnak (sport egyáltalán? ) és van rá Magyarországon lehetőség?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TWfph..

Nagyon szeretném kipróbálni, elképesztő lehet :D


2011. szept. 2. 20:41
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
base jump ha jól tudom és Magyarországon nem hinném hogy bárhol is csinálnák,de neve alapján nézz utána hátha tévedek.
2011. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vannak akik csinálják

de ez nem olyan h hopp most leugrok

keress meg valakit és tanulj meg ejtőernyőzni stb ehhez sztem kell 1-2 év minimum amire ezt kipróbálhatod

2011. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ejtőernyőzni már voltam párszor de természetesen keresek szakértőt. :) köszönöm a válaszokat
2011. szept. 2. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen magyarországon is! Csak meg kell találni az embereket, nem nagyon hirdetik magukat meg illegális
2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én úgy tom hogy ehez kb 100-200 ejtőernyős ugrás kel és csak utána lehet kipróbálni :D
2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóó akkor holnap megyek is beiratkozni ejtőernyős órákra. előbb-utóbb csak meglesz a 100. :D
2011. szept. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!