Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van Kecskeméten parkour edzés...

Van Kecskeméten parkour edzés valahol? Ha igen, hol? FONTOS: Nem freerunning, hanem PK!

Figyelt kérdés
;)
2011. szept. 9. 17:56
 1/2 anonim válasza:
kecskeméten??mindenhol van..az utcán:D ezt nem tanítják,ezt neked kell magadtól megtanulnod,énis magamtól tanultam és lásd már 2éve nyomom a pk-t:Dd.kimész egy játszótérre,keresel akadályokat(nem 10méter magas falat,aszfaltal!) ajánlom figyelmedbe:WWW.TRUKKOK.HU |és lehetőleg mondom ne betonon gyakorold mer megsérülhetsz,pl fűbe,homokozóba pl a rollt,kézenállást,a többihez már akadály kell:DD
2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah igen, tudom h magamtól kell ..én 1 évig csináltam de most jöttem vissza Kecskemétre..csak a baj az h egyedül nincs elég motivációm edzeni XD de köszi a választ :D
2011. okt. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!