Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vall izmaimat szeretnem...

Creatin kérdése:

Vall izmaimat szeretnem megjobban erositeni. Sajnos 1 eve nemerosodik. Hasznos otletek?

Figyelt kérdés
Minden fele szterkomokusok neirjanak.Hozzaerto emberek segitseget kernem....
2011. szept. 22. 08:38
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
100%
növeld egy kicsit a súlyokat,variáld a gyakorlatok sorrendjét, más módszert nem tudok ilyen problémára.
2011. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 cynic ***** válasza:
milyen gyakorlatokat szoktál csinálni?
2011. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Vállra a legjobb edzés a vállból nyomás de egyben a legrosszabb is !!
2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat most ugy kezdem az edzest h allva melkasrol nyomom a sulyt,de kicsit be hajlitom a tergyeimet es lokeskor kiegyenesitem a labaimat.Ezzel nagyobb sulyt tudok kinyomni! most ezta modszer hasznalom.allitolag segiteni fog.
2011. szept. 23. 08:39
 5/16 dirtboy ***** válasza:
100%

de az csalás,ne basz d már át még saját magadat is.ha erősíteni akarod a vállad akkor csináld rendesen és ne lökd a súlyt hanem nyomd ki rendesen.

én vállból nyomást mindig ülve csinálom kézi súlyzókkal.

2011. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
hát én a vállból nyomást Ülve szoktam én is de 2 kezesrúddal !! de az egy kezes is jó !! Vagy van még egy jó gyakorlat vállra (Állig húzás)!! Ez a kettő a leg frankóbb sztem vállra !!! Van egy csomó de sztem ez a 2 legjobb
2011. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

[link]

Íme az állighúzás


Nyak mögötti nyomás

[link]

2011. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dirtboy ***** válasza:

jaja tudom,én is csinálom mind a kettőt

az én váll edzésem olyan hogy


oldal emelés

előre emelés

döntött törzsű oldal emelés

vállból nyomás ülve

állig húzás

2011. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fiuk en is letudok nyomni egy szep es faraszto vall edzest.De az en problemam h nem erosodok!!!!!!Es az alig huzasal meg a tobbi fajta odalalemelesel biztos h nemerosodik....max formalodik es nol az izom! de nem erosodik
2011. szept. 24. 00:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

:))) nem értették meg a kérdést, Ahoz, hogy erősödjön a vállad alkalmazz magas ismétlésszámú edzést és minden eggyes szériát alkalmazz annyira szabályosan, hogy mindentől szabályosabb. Váll edzés baromi nehéz magas ismétlés számmal és fárasztó.. tudom. De ha erőt szeretnél növelni és másképp nem megy ez az egy módja van. Ez alatt azt értem, hogy 3 gyakorlatot végezz a 3 fejre. Mellről nyomás, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés. Ennyi. Ezt a programot csináld kb 8 hétig de ha tudod akkor minden héten cseréld fel a gyakorlatokat DE úgy, hogy az ne más részére hasson a vállnak. Tehát oldalemelést csinálhatsz gépen de azt nem ajánlom mert közel sem olyan jó mintha szabadsúllyal végeznéd, akkor mellről nyomást mondjuk kézisúlyzokkal, és döntött törzsű oldalemelést meg kábeles elhúzásra vagy hátsódelta gépen helyettesítheted.

Előre szólok, hogy nem fog nagy súllyal menni a gyakorlat de miután megcsináltad ezt az edzést utána hihetetlennek fog tűnni menynit fejlődtél erőben. Amúgy

Oldalemelés 1.sorozat: 30 ismétlés 2sorozat.20 ismétlést 3.sorozat. MINIMUM 15 ismétlés de ha 20 megy vele akkor növelj még a súlyon és addig csináld amíg csak 15-16 nem megy és a következő edzésen belenyomsz majd 17-et. A lényeg, hogy az ismétléstszámot növeld és kitapasztald azt a súlyt amivel már tudod, hogy nem megy annyi és minden héten 1-el többet belenyomsz utána emeled a súlyt.

Mellről nyomásnál ugyanígy csak ott 30ismétlés aztán 20 majd 10.

Hátsó deltára 3x20 ismétlést.


(kérem ne nyomjanak pirosat azok a fogyatékos emberek akik elolvastak egy divat coffee oldalt az izmoscikk rovatban, és ahol azt írják a kevés súly magas ismétlés a szálkásítás mert SEMMI KÖZE HOZZÁ!!!!) Ez egy intenzív erő és tömegnövelő dolog lehet ha rendesen csinálod és rendesen étkezel és rendesen pihensz eleget stb...

2011. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!