Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek phil heath-nek...

Szerintetek phil heath-nek kellet megnyerni a MR olympiát vagy jay cutler nak kellet volna?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 10:18
 1/5 dirtboy ***** válasza:
szerintem jobb volt phil heath mint jay
2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem neked kéne kijárni a nyolcat...
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
89%

ma 13:08

veled mi van? teljesen jogos a kérdés mivel nem teljesen egyértelmű volt a győzelem.

ahhoz meg hogy mi a hobbija vagy érdeklődési köre suli mellet ahhoz semmi közöd.

attól hogy érdekli másnak a véleménye a versenyről attól még lehet hogy 5-ös tanuló.

engem is érdekelt már iskolás koromban a testépítés,edzetem is utolsó sulis éveben és színötös bizonyítványom lett,mind a sulis mind a szakmai bizonyítványban és én voltam az osztály legjobb tanulója.

úgyhogy a kettő /sport,tanulás/ nyugodtan mehet ehet egymás mellet.

2011. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor csórikámnak rá kéne gyúrni az általános iskolai nyelvtanra...
2011. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2-3ezer egy konyhamérleg. ha erre nem jut, akkor barátom, jobb ha bele se vágsz...
2011. okt. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!