Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jakab Lajos Önvédelmi Iskolába...

Jakab Lajos Önvédelmi Iskolába jár vki?

Figyelt kérdés
Hol vannak klubjai?Csak 1et találtam,de vhol azt olvastam hogy több is van.
2011. okt. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A Jakab stílus utcai önvédelem, 1957-ben alapította angliában a magyar származású Jakab Lajos Nagymester. Segítségével támadás esetén hatékonyan védhetjük meg magunkat, emellett a stílus gyakorlása önbizalmat, határozott fellépést, tisztességet is ad a mindennapi életben. Túlnyomó részben védekező technikákat tartalmaz, testileg és pszichikailag is felkészíti művelőjét a váratlan, személy elleni támadásokra, ezek elhárítására.

Az évek során számtalan igazi tehetség került ki Jakab Lajos Nagymester kezei alól, a hosszú évek alatt több tízezer tanítvánnyal dolgozott. Közöttük szerepeltek olyan hírességek is, mint a James Bond-ot alakító színészek, Roger Moore és Sean Connery. Magyarországon 1987 óta működik a Jakab Lajos Önvédelmi Iskola. 2001-ben a Mester több évtizedes Angliai tartózkodás után visszaköltözött szülőhazájába, majd a 2006-os év végén visszatért Angliába.

Angol válogatott csapatával Jakab Nagymester világszerte több mint 900 bemutatót tartott. A magyar válogatott csapat is több országos rendezvényen mutatta meg tudásának legjavát, osztatlan sikerrel.


:D hagyjuk már.. Roger Moore mi? nem gyenge felhozatalt tudnak mutatni.. én azt mondom gyakorolj HM-et ahol megtanulsz ölni puszta kézzel/fegyverrel + ökölvívás, birkózás ahol szabályok között de tudsz full kontaktba gyakorolni ütni, mozogni védekezni. önvédelem pedig nincs, ez egy marketing duma amivel a HM-eket jobban el lehet adni. aki eleve önvédelmet oktat az (nem feltétlen) de könnyen lehet csak lehúzza az embereket, mert utcán nem lehet védekezni, utca a valóság és ott ha erőszak van, akkor az harc. harcot meg vagy elkerülöd, vagy megnyered, végigvédekezni nem lehet :)

2011. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresetem erről magyarul,angolul,de egy videót sem találtam róla,csak leírást és törölt videókat.

Azért az elgondolkodtató,hogy valamiről ennyit írnak,de semmit nem látni belőle.

2011. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek még bedől valaki? Menj boxolni, thai boxolni.
2011. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A mostani helyzetről nem tudok nyilatkozni, de én még anno a debreceni klubba jártam és nagyon jó volt! Gyakorlatilag minden olyan technikát megtanultam, aminek az utcán hasznát vehetem. Kés, üveg, folytás, ütés, rúgás stb. elleni védekezés. Ezek mellett keménnyé, szívóssá és erőssé tett. Ahogy néztem már csak budapesti klub van. El kell menni és megnézni/kipróbálni!
2013. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CGuOBjifnO8#t=124

A közönség itt-ott nevet, holott végig célirányos, sallangmentes, kifinomult, hatékony harci technikákat láthatunk. Lehet, hogy nagy a marketing az oldalukon, de az alapján, amit a videón láttam, nagyon is van mögötte használható tudás.

2013. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van Roger Moore is, és az iskola angol honlapja:


[link]


Érdemes előbb körülnézni, mielőtt az ember leszól egy hatékony rendszert. Utána roppant kellemetlen, amikor kiderül, hogy még némi böngészésre sem vette a fáradságot a negatív vélemény közlője.

2013. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!