Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy hívjáka következőt: egy...

Dave26 kérdése:

Hogy hívjáka következőt: egy srácon látam, mindkét lábával ilyen talp méretú deszka szerűségen állt, és mindegyiken kerék volt és úgy haladt, hogy az oldalával előre, és a lábával ilyen nyolcasokat írt le?

Figyelt kérdés
Olyan voltm mint a gördeszka és a görkorcsolya keveréke vagy nem is tudom, szóval így jött vele, és mikor a lépcsőhöz, ért így szépen leszállt mindegyikről és a kezébe vette. Mindegyik ilyen kb 15-20x15-20 cm-s támérőjú valami, ammin állt és alatta egy dublakerék ha jól láttam. mintha úgy lett volna rögzítve, mint egy bevásárlókocsi kereke, hogy minden irányba tudjon forogni. Segítsetek plz megtalálni mi a neve a cuccnak!
2011. okt. 28. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy hívjákk,h RipStik.A dechatlonban lehet kapni,de aszem itthon vmi más a neve.Nemtom,nézd meg a dechatlon honlapján,ott kell lennie a görkorik,gördeszkáknál.

megvan,waveboardként árulják,de a ripstik is jó.mindkettő ugyanaz

(zöld kezet ide nekem)

2011. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah igen,és Magyarországon lényegében csak Oxelo márkájú waveboardokat/RipStikeket lehet kapni,szal a dechatlonokban is úgy van kiírva,h oxeloboard.decathlon.hu-n így találod meg.Sportok->Görkori,Gördeszka->Waveboardok.

(még 1 zöld kezet ide nekem)

2011. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Carbon! Ez nem az. Az nem egy dolog volt, hanem kettő, külön, külön lehetett rálépni mindegyikre. Két cucc. Tied lesz a zöld kéz, ha segítesz :)
2011. okt. 30. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Háhá!!!! megvan :D RipSKATE amire én gondolok.


http://www.youtube.com/watch?v=A_zEGMBEF8w


Köszi!!!

2011. okt. 30. 15:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval: Xglider, amit láttam, illetve freeline skate is jó, de az nem bevásárlókocsikerekes.
2011. okt. 30. 15:45
 6/6 anonim válasza:
Undorító, inkább deszkázzál...
2011. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!