Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek jay cutler vagy...

Szerintetek jay cutler vagy dennis wolf a jobb testépítő és miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

egyértelműen dennis wolf mert magasabb és a háta is szélesebb neki ja és még tömegben is nagyobb.

én szerintem sokkal jobb dennis és neki adnám inkább az olympiát mint jay-nek.

2011. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

az előző vagyok.


ARNOLD A KIRÁLY

ARNOLD A LEGENDA

2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

őőőőőő dennis wolf tömegben nincs akkora mint jay.dennis nek aránytalan a háta mivel a bal hátaizma sokkal nagyob mint a jobb

jay cutler talán a világ legbrutálisabb genetikájával rendelkezik és hihetetlenül széles felső teste van

a lábai oriásiak,és definiáltak ő az igazi mr. olympia

ARNOLD jó volt de "kicsi"

2011. nov. 2. 21:28
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

arnold egyáltalán nem volt "kicsi" hiszen a versenysúlya volt 105kg amit még sokan most se érnek el az olympián.


ha a mostani időben a mostani tápkiegekkel edzene arnold akkor megint ő lenne a király!!!!!!


ARNOLD A KIRÁLY!!!!

2011. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

mind a kettő kiváló testépítő az egyértelmű,de számomra dennis wolf teste esztétikusabb.

vékonyabb a dereka és talán ő az egyetlen a mezőnyben akinek nincs akkora hasa,mint egy 6 hónapos terhesnek.

2011. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

manapság egy 185 centis ifbb profi testépítő legalább 130 kilósan áll színpadra. Ronnie Coleman 180 centi csak, de szinte mindig 130 kiló felett volt az olympiákon...


Ennyit Arnold tömegéről...

2011. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 dirtboy ***** válasza:

bele szólok már mert ti betegek vagytok.

most komolyan egy 70évekbeli profi testépítőt akartok összehasonlítani egy 21edik századival.

hát gratulálok igazán hozzá értők lehettek.

arnold lehet hogy 20kilóval elmaradt ronnitól de arnold arányos volt vékony ízülete kell és keskeny derékkal.

ronni meg cutler ennek pont az ellenkezője,ők tömegszörnyek kategóriába tartoznak és ezek mostanság a menőnek számító a zsűri szemében.

arnold is koxolt de korán sem annyit mint a maiak és neki nem volt lehetősége besétálni egy tápkieg boltba és megvenni ami kell neki.

mikor ő fellát a színpadra történt valami,elkezdet pózolni és bekövetkeztet a csoda.

olyan szintű tágulása volt mint senki másnak.

a maiak meg felmennek a színpadra és semmi,elkezdenek pózolni de már olyanok előtte is mint akik pózolnak.

semmi tágulásuk nincs,cutler is elkezd sétálni és olyan a háta mint ha pózolna.

fogadjátok el,arnold 70évekbeli testépítő volt tökéletes arányokkal és kész.

nem kell egy 70es évekbeli testépítőt összehasonlítani egy mostanival akinek ki van nyalva a segge és kamionokkal hozzák neki a tápkieget meg a legjobb koxot.

itt fikázátok arnoldot ti kis egyszerű emberkék miközben profi testépítőknek is példaképe arnold.

gondolkozzatok már el egy kicsit hogy miről beszéltek.

nem vitás hogy arnold az idejében királyvolt,ezen nincs mit vitatni.

aki mást mond az maradjon a súlyok emelgetésénél és ne foglalkozzon a történelemmel és a mai versenyzők kinézetével mert az ilyen ember bebizonyította hogy csak azt nézi hogy ki a nagyobb.

én még nem láttam egy zsűri tagot sem úgy eldönti hogy ki nyer hogy rá állítják egy mérlegre és megnézik hogy mennyi a súlya,sem úgy hogy felmennek egy mérőszalaggal és lemérik hogy ki a nagyobb.

2011. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

az mondat hogy minek hasonlitjuk őket össze??

most te is ugyen ezt csináltad :)

2011. nov. 3. 11:52
 9/22 dirtboy ***** válasza:

igen úgy valahogy, viszont én rá világítottam arra hogy mi a különbség köztük ami miatt nem érdemes arnoldot fikázni.

sajnálom ha neked sem sikerült megérteni hogy mit írtam pedig azt hittem hogy te értelmesebb vagy és megérted azt amit elakartam érni az írásommal de úgy tűnik nem sikerült.

egyébként nem rád írtam hogy beteg vagy mert nem te kérdezted.

a kérdésed okés mert két mai testépítőről kérdeztél,de akik elkezdik itt bele keverni a régi idők testépítőjét és még el is kezdik pocskondiázni na azok már nem normálisak.

2011. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,hogy arányos volt,emberileg viszont sz@ralak!

dirtboy,neked kicsit nem nagy az arcod?

2011. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!