Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdő sport vagy testépítés?

Küzdő sport vagy testépítés?

Figyelt kérdés
Melyiknek van több értelme? Célom nem az hogy nagy darab legyek hanem az hogy sportos, izmos legyek és tanuljak is valami újat amivel megvédhetem magam! Jelenleg MMA edzésekre járok el 2 hetente heti 2 edzés van plusz még itthon is szoktam fekvőtámaszozni, guggolgatni és felülésezni. Ez jó irány?
2011. nov. 4. 21:47
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
én testépítek de neked a leírtak alapján a küzdősportot ajánlanám
2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, és véleményed szerint izom tömeg növekedésre is lehet így szert tenni?
2011. nov. 4. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Iránynak jó, csak édeskevés.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Időmből nem telik sok mindenre, 3szak miatt nem is tudnák menni rendszeresen gyúrni
2011. nov. 4. 22:04
 5/11 dirtboy ***** válasza:

valamennyit igen lehet felszedni de nem sokat,a küzdősportban egyébként sem cél a tömeg nagymértékű növelése

inkább a ruganyosság,hajlékonyság,állóképesség,robbanékonyság,erő növelés a cél azt hiszem ,de ez nem az én asztalom szóval inkább nem ütöm bele az orrom,majd tájékoztat egy küzdősportos hogy mégis mi van ott meg mit is lehet elérni

2011. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hetente heti két edzés az édes kevés a mellé még kell valami rengeteg jó test sőlyos edzés van ami 20 percet vesz el max egy napodból mit tudom én felosztod a fegyenc edzést napokra minden nap has plusz valami és két nap pihenő nap ha nem akarod komolyan venni ha van még plusz időd a futás ,de nehéz jót mondani neked mivel nem tudjuk hogy dolgozol és ugyebár inkább ennek kell megfelelni mint annak mi lenne a legjobb .
2011. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
am. ha meg akarod védeni magad ilyen alapszinten akkor inkább valami edzés ez evidens mivel gyúrás ön magába nem elég azt max úgy hogy előtte 10 évet letoltál valamit és elmész kondizni egyik srác így tolja 10 év kempo és most gyúr és kb bármit megcsinál neked olyan rejtetten rug sarokkal 190 -200 cméterre hogy az valami hihetetlen . Persze rengeteg nyújtás .
2011. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen küzdősport.

Igen, szerintem elég jó irány. Amit megtehetnél, hogy elolvasol könyveket az edzéssel kapcsolatban(pl: Fegyencedzés, Meztelen harcos) és az ottani edzésprogramokat csinálod, hogy az otthoni edzéssel hosszútávon is tudj fejlődni.

2011. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megszereztem a "Fegyenc edzés" című könyvet és tanulmányozgattam,elfogom kezdeni
2011. nov. 6. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó irány, ha mindenképp súlyokkal akarsz dolgozni, akkor figyelmedbe ajánlanám a kettlebell-t. Az MMA-val viszont nem véded meg magad azt utcán. Arra már inkább egy harcművészet kell jó mesterrel.
2011. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!