Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi ennek a könyvnek a neve?

Mi ennek a könyvnek a neve?

Figyelt kérdés
Elvileg ha jól értelmeztem edzésmenetek vannak leírva benne és nem tudom mik még azt mondták sokan gyakori kérdések.hu hogy jó gondoltam bele olvasok kiváncsiságból hátha kiragadok pár jó gyakorlatot és most a neve ami nem stimmel próbálom beírni googlebe ,de nem találom a megfelelő szőt valami Caelistic vagy caelestic nem tudom sajnos nincs meg az a kérdés ahol anno látta és nem bírok rájönni milehetett . Tudnátok segíteni , hogy mi a pontos neve ? Kösz szépen .
2011. nov. 7. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
címe*
2011. nov. 7. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz? Fegyenc

edzés – Convict

conditioning

2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem , azt ismerem viszont úgy tudom hogy ez a könyv amire gondolok tartalmazza ezt az edzés tervet is .
2011. nov. 7. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem Calisthenic? :D Igen, a fegyencedzés is ehhez kapcsolódik és sok más edzésstílus :)
2011. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lesz az csak nem talám a megfelelő könyvet hozzá .
2011. nov. 8. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a 'Meztelen harcos'-ra gondolsz? Abban vannak még calisthenic gyakorlatok...
2011. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt is ismerem ,de nem hát akkor ez lehet feladós . azért kösz
2011. nov. 11. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!