Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi iső után van látszata...

Ateszpapa kérdése:

Mennyi iső után van látszata ha mass20 at és creatine ph x-et nyomatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez abszolút étrendfüggő. Ha van normális, kidolgozott étrended, és ezt egészíted ki ezekkel, biztos, hogy lesz eredménye, persze minimum egy hónapot kell várni ezekkel.

Étrend nélkül semmit nem érnek, nem lesz semmi eredménye, ezek csak táplálékkiegészítők.

2011. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

így van és ráadásul azok közt sem a legjobb,a mass20 is szar meg a phx sem hűdejó kreatin készítmény,sokkal jobb a sima monohidrát.

kérdező ezt olvasd el:

[link]

2011. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kreatinnál egyénfüggő,hogy kinek mi válik be, mass20-ban kevés a protein.
2011. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de gondolom vmi hatása csak van azért nem ??
2011. nov. 16. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
persze! hozzátesz 1%-ot a tömegnövelő étrendedhez.
2011. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na jó erre voltam csak kiváncsi h itt mit irogatnak ... 3 hónapja ezt szedem creatinnal és három hónap alatt7 kg izom feljött ... ami sztem kur.a jó ... itt mindenki összevissza beszél komolyan !! LOL
2011. nov. 16. 09:41
 7/11 anonim ***** válasza:
De hülye vagy,ne égesd már magad... LOL vagy :))) 7 kiló izom HÁHHÁÁÁ!!! mass20 kreatinnal akkor instant izom mi?? :))) :DDDD na hagyjukmá' :)
2011. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó hát nem azt mondtam h el kell hinned !!! Én tudom magamon ennyi , és nem ugy irtam h csak azzal a kettővel ... LOL ... 100% Whey PP. + Power Protein + kaja te nem normális !!!!!
2011. nov. 16. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Most nézem,de buta vagy...azt írod írkálnak itt össze-vissza. Azt mondtuk,hogy tömegnövelő étrend a lényeg,erre Te úgy reagáltál,hogy hülyék vagyunk. Te úgy fejezted ki magad hogy a mass20 és a krea hozott 7 kiló szín izmot. Miről beszélünk? A mass ban kevés a protein,a kreatin hatása meg egyénfüggő.-ezek tények. Mondtam már...ne égesd magad!
2011. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyenge vagy . gyenge a szöveg is ... gyúrjál tovább ha 15 éve gyúrsz akkor már vén f.s. lehetsz ...
2011. nov. 16. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!