Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Saman...

Mi a véleményetek a Saman sípcsontvédőről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valami sípcsontvédőt, ezt néztem ki, elég olcsó. A Saman termékekről jót hallottam eddig.
2011. nov. 24. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
minél drágább valami általában annál jobb , nem tudom mért okoz ekkora gondot egy sípcsontvédő választás .
2011. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Saman termékek jók ,de hát a sípcsont védő , hát hogy mondjam ,hogy nagyon nehéz gondolom erre a 3 k-s kategóriára gondolsz . Ha nem tudod még eldönteni ,hogy akarod a sportot akkor nagyon jó mert ár kapott cuc arányába kapsz jót ,de sok haszna nincs ennek mert nem véd sokat plusz forog a sípcsontod körül a körívesektől szóval ez egy tényleg full kezdőknek való sípcsont védő igazság szerint sparringra már tökre alkalmatlan szerintem én pl simán eltörtem haverom suspenzorát ettől függetlenül pedig nem rugok valami szépen most akkor gondolhatod két jó rugó ember tud egymásba károkat okozni rendesen a sípcsontvédőtöl függetlenül , meg hogy igazat megvaljam szerintem kb a fájdalomnak olyan 20 % át védi le ,de amik igazán jó sípcsontvédők azok drágák ,de pl ha veszel egy bőrt azt nem igazán kell mosni míg ezt elég gyakran szóval minden attól függ mennyit szánsz rá és mit vársz tőle . Egyébként a sámán cucok nagyjából mind ilyen kezdő szintű cucok szóval arra vannak , hogy olcsón kezdj el egy sportot ,de aztán kell lefele váltogatni a szereket bandagem is foszlik szét kicsit már és úgy vettem észre a shortomon a felirat is elkezdett foszlani mondjuk utóbbi a levan szarva . Szóval összefoglalva mondom ezek a saman cucok a kezdő kategória és a sípcsont védő hát ... én úgy szoktam mondani arra van , hogy az edző ne szóljon rád ,hogy nincs .
2011. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az első írt . Pl a Bioteches bandage 1000 ft míg egy saman 1500 és a bioteches strapa bíróbb szóval nem ártól függ . Meg van 7k ért jó sípcsont védők elvileg mondjuk én nem találkoztam velük csak ajánlották míg én magamtól 10 alatt nem vennék , mert azok azok amik jók szerintem . Szóval egyáltalán nem egyértelmű . Főleg hogy kidobnak a piacra ilyen adidas vagy vagy nike nem ugrik be most melyik sípcsont védőt azt hinné az ember milyen jó 8 rugó és kaki
2011. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!