Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Edysone FX vagy CreaTor...

Edysone FX vagy CreaTor tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

[link] Edysone. Kinek mi a véleménye?

Napi ch, fehérje bevitel meg van, vitaminok, táplálékkiegészítők rendben. Viszont már elég nehezen fejlődöm, ezért most ruházok be egy Jumbo-ra, és mellé gondoltam még egy kis "pluszt". megéri valamelyiket megvenni? Mik a tapasztalatok?


2011. nov. 29. 17:23
 1/3 dirtboy ***** válasza:

egyik sem,kreatin monohidrát, ha meg van a ch-d és proteined meg minden akkor nem értem minek a jumbo.

edzés után igyál tejsavót dextrózzal és kész vagy ha sok a pénzed vegyél vitargot,vagy utalj át egy kis pénzt nekem és vegyél mégiscsak dextrózt. :)

2011. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5g ch van meg, de ezzel a táplálkozással már kb 3hónapja stagnál a súlyom, de többet meg nem nagyon tudok enni, így gondoltam hogy felemelem 5,5-re, ezért kellene a Jumbo.

Creatin monohidrtátot fogyasztok jelenleg.

Köszönöm a válaszod!

2011. nov. 29. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összes általad említett az Elefántig bezárólag egy átverés-marketing része. Valóban szükségeltetnek extra vitaminok, de nem akkora mennyiségben és arányokban, ahogy a mindenkori propaganda állítja. Ugyan ki merné azt állítani józan ésszel, hogy a neonzöld vizelet normális? (Riboflavin). Annál inkább fontos az ásványi anyagok és nyomelemek bevitele, és egymással alkotott aránya, amelyet viszont nem hangsúlyoznak. Teljesen rossz megoldás például a cink rossz biohasznosulása miatt azt kalciummal, vagy vassal erőltetni, és megfordítva. Ha valaki egy marék tablettát az arcába nyom, és úgy véli letudta a dolgokat, jelentős mértékben téved. Nem is olyan régen még létezett hazánk favorit tápkieg cégjének protezsált készítménye, amely A-tól Z-ig mindent tartalmaz, de elfeledték mondjuk a szelént. Tekintve, hogy a hobbigyúros nem tudja számon tartani a nyomelemek nevét, észre sem veszi. Ugyanakkor egy ilyen multi-termék előállítási költsége drasztikusan csökken, és így olcsóbban eladható, ezáltal pedig gyengül a konkurencia.


Apropó Jumbó... Bizonyos edző nem azt mondta-é, hogy 30% alatti tömegnövelőt nem javasol? Az elefánt esetében 50 gramm fehérje található 220 gramm termékben, azaz: 50/220.

Ki lehet számolni. Ezen túlmenően 37 gramm cukor, amint olvasom ipari szőlőcukor és ugyanígy ipari "gyümölcscukor". Utóbbi tökéletesen alkalmas zsírrá alakulni, amint a máj glikogénraktárai megteltek. De ha én lennék "Ti" szintén nem nyelnék le dextrózt soha. Látatlanban kíváncsi volnék hány profi él ilyesmivel, ha tömeget szeretne növelni. Látom - és itt nem a kérdésfeltevőt szeretném megbántani, - hogy pontosan azt teszi a jelentős többség, amint irányítják.


Nos, ha valakit érdekel, a napokban még mesélek.


A kérdésre: enyhébb anabolizmusra tokoferolok (E-vitamincsalád), legalább 1200 NE szükséges egy hatékony formátumól, hogy elvben érjen valamit. Az edyson tudományosan nem igazolt, a creator pedig... 2000% -al hatékonyabb, mint a kreatin-monohidrát?! Valakik megint át szeretnék verni a vásárlót...

2011. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!