Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon van olyan...

Fannicca kérdése:

Magyarországon van olyan sport gimnázium ahol pankrátor mozdulatokat lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy ez nem az én kérdésem hanem az uncsimé, aki nagy WWE rajongó (persze én is az vagyok) és kitalálta hogy jövőre ilyen suliba akar menni, én mondtam h inkább járjon box edzésre de neki inkább suli kell ilyen. Aztán megegyeztünk egy Sims3-ba karácsonyra ha ezt megkérdezem...
2011. dec. 8. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs ilyen gimnázium.

ha pesti,akkor járhat pankrátor edzésre délután,mert edzések azok vannak már bp-en.

2011. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szabadfogású birkózás, és judo edzéseken szerezhettek pankrátor alapokat. Ott elsajátíthatjátok az alap birkózó fogásokat, látványos dobásokat, és persze a helyes eséstechnikát, ami a biztonságos gyakorlás elsődleges feltétele...
2011. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!