Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen veszélyes, extrém...

Milyen veszélyes, extrém sportok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen extrém sportok vannak amit szinte mindig tudok csinálni és közben adrenalin szint is van? Csak mert imádom a veszélyt és ha magas az adrenalinszintem.(az tök jó)De nekem nincs ötletem lécci mondjatok vmi jót! :D
2011. dec. 14. 19:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
Tanulj meg helyesen írni!
2011. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elleni előlem a húst.
2011. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Neutronmajom: Elleni előled a húst? :D eLLeni? No, kicsit én is nyelvtannáciztam.


Kérdező: bliccelj BKV-n, járkálj éjszaka a cigánysoron, etc...

2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd azt otthon az asszonynak, hogy: Nincs igazad

De ezt csak akkor ha van biztosításod

2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jogos :D
2011. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingerelj fel egy dobermant és egy szelet hússal kezdj el futni előle. Ez elég extrém szerintem. És ha őgy vesszük, akkor a futás egy sport :)
2011. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*úgy vesszük


Elírtam


Amúgy meg itt a normális válasz: Downhill, Snowboard valami extrén helyen, Airsoft, Paintball.


Ezek mind adják az adrenalint.

2011. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

legyél predator és vadássz mindenféle lényre,aztán a testrészeiket fűzd láncra és akaszd a nyakadba.

az biztosan elég extrém és izgalmas.

2011. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

járj el bunyózni. mondjuk én akkor érzek egy kellemes izgalmat, meg persze nőmmel..

ha meg utcán "vadásznál" az azt hiszem elég extrém, bár törvénybe ütközik, és ami a nagyobb gond, ha velem találkozol. :D

2011. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :DD jahh és neked pedig nyelvtannáci vagy ki a faszom, ha megértetted amit kérdeztem akk nemtökmindegy h hogy írom? ne okoskoggyál nekem a helyesírásról
2011. dec. 19. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!