Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért van az hogy egy csomó...

Miért van az hogy egy csomó tudatlan kis p. öcs, ha vesz egy bokszzsákot, csinál egy pár gyakorlatot a fegyencedzésből, vagy néhanapján elmegy egy konditerembe máris k. urva keménynek gondolja magát?

Figyelt kérdés
Aztán meg itt írogatnak összevissza fasságokat, az értelmesebbeknek mint pl. Aczél,carbon stb. meg honnan van ennyi türelmük ezekre segítőkészen válaszolgatni? Titeket ezek nem irritálnak?
2011. dec. 22. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hová lenne ez a világ, ha minden ifjú titánon felhúznák magukat. :)

A jó harcművészek egy jellemzője ez a fajta mentalitás, a türelem és a nyugalom.

2011. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tisztelem ezt a tulajdonságot. Nem nagyon szoktam itt kommentelni/olvasgatni de mindig meglep mikor rájövök mennyi hülye emberrel vagyunk körülvéve.Tisztelet a kivételnek:-)
2011. dec. 22. 18:48
 3/21 anonim ***** válasza:
.Cyan.-nél a pont.A kisemberek pont azért hülyék mert még senki sem segített nekik,így rajtunk a sor,h ezt megtegyük.A legtöbb ilyesmi nem nagyon foglalkoztat,de amikor itt volt pl. ez a Rák Kung Fu-s gyerek az qrvára felbasta az agyamat.
2011. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszett a Rák kungfu szerintem jó vicc volt :D
2011. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnos abból adódik , hogy senkinek sincs fogalma a dolgokról elárulom aki nem vesz semmit és soha nem verekedett az is azt hiszi milyen kemény , hát olyan emberek mondják nekem hogy pofán rúgnak . Hol mi nem vagyok egy magas termett 175-180 cm 94 kiló aránylag elég izmos ,de egy jött ment lehet ,hogy nem rúg fejbe max ha olyan gyenge ,hogy hagyom a faszba , mert gyenge rugásokat leszarok nem védem hanem elkapom (ha össze jön ). Egyszer feltettem egy kérdést hogy nem -e kéne bevezetni köz oktatásba a bunyót és ez az egyik ok ami miatt bevettem volna . Aczélal meg én se értek egyet sokszor ,de most ki dönti el ,hogy melyikünknek van igaza . Saját ismereteink alapján megállapítunk valamit és a kettő ütközik akkor vita van , de nem tudom én legalábbis nem vetem el , hogy nincs igaza , csak szerintem nincs , mert az eddigi ismereteim nem ezt támasztják alá .
2011. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

és az ilyen megfontolt, gondolkodó emberek írásait mindig jó és hasznos olvasni, pláne ha értelmes, tanulságos vita alakul ki.

nemsokára itt a Karácsony, adjunk hálát az értelmes emberekért! :)

2011. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha tudnád mennyit kellett vitáznom mit vitáznom hát próbáltam ,de szimplán veszekedés lett belőle . Olyan Kellemes ünnepi hangulatom van .
2011. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kicsit azért gondolkodok , hogy nem-e én rám gondol a kérdező , mert Carbonnal asszem eddig mindenben egyet értettünk aczélal már kevésbé :D
2011. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
azért még elég jóban vagyunk, így ismeretlen, nem?
2011. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
semmi gondom nincs veled , csak nem mindig vagyunk egy véleményen .
2011. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!