Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Előreszaltó (? )

Előreszaltó (? )

Figyelt kérdés

régóta gyakorlom az előreszaltót, de miután lérkezek guggolásba, mindig leteszem a kezem.Eddig nem sikerült enélkül egy előrém sem. Tudnátok segiteni??

(lécci csak olyanok irjanak,akik értenek hozzá)



2012. jan. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát,én úgy tanultam meg,h kiskoromban rengetet trambulinoztam.Tuttam előreszaltózni,hátraszaltózni,még csavarni is tudtam bele 540 fokot is,de egyiket se mertem megcsinálni szárazföldön.Egyszer kb. 16 éves koromban jól bebastam,és megcsináltam mind1iket csak így random a réten ahol feküdtünk.A haverok felvették videóra,másnap nem emlékeztünk semmire,megnéztem,és megcsináltam mind1iket mégegyszer,úgy másnaposan.Szal én azóta tok ilyeneket....próbáldd a vodka-sör keveréket,kikúrt másnapos leszel tőle és az ízük is szar főleg így együtt,de hatásos..
2012. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Maximum kitöröd a nyakad :)
2012. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az apátok faszát, haszontalan taplók !!! -.-
2012. jan. 12. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Én tényleg így tanultam meg.



Am meg ha negyon akarsz szaltózni,akk az az első,h tudsz normálisan bukfencezni.Ha megvan,akk nekifutásból bukfenc.Ha ezis meg van,akk tigrisbukfen,és utána bróbáld a hátraszaltót,de puhán.Mondjuk suliban matracon,vagy homokgödörben.Vagy azt is csinálhatod,h elmész,és kipróbálod trambulinon.Ha megy,akk a szélén lévő szivacsról próbálj meg szaltózni a trambulinra.Aztán szárazföldön,stb....stb.......

2012. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*előreszaltót
2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha esik egy nagyobb hó abban tudsz gyakorolni!!! Én is ott szoktam gyakorolni. :D :D :D
2012. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D
2012. jan. 14. 09:11
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem kell nagy hó a gyakorláshoz, merem én sima talajra is, csk az a baj h leér a kezem érkezéskor
2012. jan. 14. 18:14
 9/9 anonim válasza:
Akkor gyakorold az egyensúlyozást, pl. gerendán, járdaszegélyen, stb.:)
2012. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!