Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hot Blood vs Attack?

Hot Blood vs Attack?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok van a két "cuccról", milyen eredményeket hozott?
2012. jan. 15. 13:15
 1/7 dirtboy ***** válasza:

az egyik egy NO fokozó a másik meg kreatin.

ezen gondolkozz el egy kicsit.

2012. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezektől a szerektől ne várj csodát a HotBlood edzés előtti energizálló én semmi extrát nem vettem észre csak nem voltam olyan fáradt valamennyivel jobban tudtam koncentrálni edzés közben, Az Attack meg egy Kreatin mátrix többféle kreatinnal, Ha edzés elúttre szánod akkor inkább Hot Blood Kreatint akarsz akkor egy sima monohidrát is megteszi nekem az működött a legjobban kreatinok közül
2012. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A NoFokozó mit jelent? De azt halottam a hot blood nagyon komoly bedduranást hoz.
2012. jan. 15. 13:31
 4/7 dirtboy ***** válasza:

NO fokozók


A NO fokozóknak közvetlen izomtömeg növelő hatása nincs önmagában. Hatásukra a vér oxigénszintje magasabb lesz, extrém bedurranást okoznak, így az edzés intenzitását, az edzéskedvet pszichikailag növelhetik, ezáltal másodlagos hatásuk nem elhanyagolható, de nem több. Az NO-fokozók megfelelő táplálkozás és az alap kiegészítők nélkül izomzatépítésben nem játszanak szerepet.


[link]

2012. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nitrogén-oxid egy gáz, mely a testben termelődik és a sejtek közti kommunikációban van szerepe. A szervezetben az arginin aminosav lebontásán keresztül termelődik, melyet különféle enzimek végeznek. A nitrogén-oxid egy nitrogén és egy oxigénatomból áll. Akkor termelődik, mikor az L-arginint a szervezet előbb L-citrullinné bontja a nitrogén-oxid szintáz (NOS) enzimek segítségével.


Tény, hogy a nitrogén-oxid vérkeringést serkentő hatása mindenképp érdekes lehet testépítő szempontból is, mivel a felfokozott vérkeringés több tápanyagot juttathat az izomsejtekbe, így nagyobbra tudnak növekedni az őket ért stresszhatások után.

2012. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

hot blood ot én már nem vennék max pár tasakot szökő évente.

igen fel vitték az árát,annyit nem ér.

2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alap edzés előtti kiegek alap összetevői: arginin, citrulin, kreatin, koffein, taurin


attack összetevői: arginin, citrulin, kreatin, taurin


Lehet mégsem olyan nagy a különbség a kettő között?...

2012. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!