Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez így jó lenne-e?

Ez így jó lenne-e?

Figyelt kérdés

Pihenőnap: 9-10g /tskg ch, 2g /tskg fehérje és zöldségek, gyümölcsök, vitaminok.

Edzésnap:11-12g /tskg ch 2g /tskg fehérje , zöldség, vitamin, gyümölcs.

Ha nagyon zsírosodnék akkor vennék vissza az adagból.

A kérdés az lenne hogy 3-4 hónap után hány kg növekedés várható?

most vagyok 70+kg 180cm.


2012. jan. 17. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ettől tuti nagyon zsírosodnál, vedd vissza legalább 6g/ttkg-ra a CH-t.

Valószínű, hogy híznál 10-15 kg-ot pár hónap alatt a 10 g/ttkg ch-val, de abból inkább zsír lenne mint izom.

Lassabb tömegeléssel többre mész, mert nem lesz mellette 10 kg felesleged, amit később keserves lesz lediétázni.

2012. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem annyira értek a témához, de szerintem kicsit sok lesz az a szénhidrát és rohadt gyorsan fogsz zsírosodni, tekintve, hogy az ajánlott mennyiség 5-6g/ttkg. 700g szénhidrát az majdnem 1 kiló nyers rizs azt megfőzöd legalább 2 kiló lesz gratulálok, ha ez lecsúszik egy nap alatt a torkodon.
2012. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:

az ne zavarjon kedves kérdező hogy a büdös életben nem bírnál ennyit enni mint amennyiről a kérdésed szól.

az meg a másik hogy ha már annyira fejlődni akarsz nem a ch kéne az egekbe vinni hanem inkább a protein feljebb vinni 3g/tskg ra aztán nyomni ezerrel a kreatint,meg NO hogy minél több be épüljön.

a ch energiát ad,az izom a proteinből építkezik.

3-4hónap után mehetnél az első szumó edzésedre,mert attól hogy ku rva sokat zabász attól még a fehérje szintézised nemfog javulni,híznál mint a tápos malac de izom az nem nőne gyorsabban.

2012. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Zakathol ***** válasza:

Aha, 10-12g ch egy nap... Ezt max csak egész napos cukorivással tudom elképzelni, viszont akkor köszönj el az inzulinháztartásodtól - ha még nem tetted meg.


Az étrended leírhatnád azért, kíváncsi vagyok.

2012. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
megnézném hogy eszel meg 850g cht :D
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

oké értem.

de én most olyan vagyok hogy az a 70+kg-ból talán 5kg zsír van.

nem sovány hanem szálkás vagyok és ezért is talán jó lenne ez az étrend mert zsír is jönne fel.


és ha tömegelek akkor ha nő az erőm akkor az azt jelenti hogy izomba nőtem ugye?

mert ha zsírosodok nem leszek erősebb.

2012. jan. 18. 14:41
 7/16 A kérdező kommentje:
ja és szerintetek az a 3-4 hónap mennyi tömeget hozna nagyon kemény edzés mellett és megfelelő pihenő idő mellett?
2012. jan. 18. 14:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért is lenne jó, ha zsírosodnál? (költői kérdés)
2012. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mert ahogy írtam olyan mintha versenyem lett volna , mert annyira leszálkásítottam magamat.
2012. jan. 18. 14:46
 10/16 Zakathol ***** válasza:
És akkor mivan? :D Fáj vagy mi? :D
2012. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!