Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2 és fél éve járok kondizni...

2 és fél éve járok kondizni de bele kell törődnöm hogy nincsenek jó génjeim. Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 195 cm és 100 kiló, és nem profihoz képest jó az étrendem és az edzésem, rendszeresen járok, most tömegelek (szálkásítás nem volt még mert igazán nincs mit, majd most nyáron) és leginkábbis annyit veszek észre a tömegelésbe hogy egyre több felesleg jön fel a hasamra, combomra, mellem igazán nincs és azon is van fölösleg, egyedül a hátam és a karom ami egész jó. Lehet belőle valami attól hogy nem jók a génjeim?:( akár verseny? vagy csak maximum hobbi szinten bírnám és szteroidok sokaságával tudnék jól kinézni? (amit nem akarok még jó ideig)
2012. jan. 22. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

lelombozó lenne, ha azt írnám hogy számos sportoló jó (jobb) genetikával indulni fog ellened versenyen, és velük eleve fölösleges versengeni (a kiindulási feltétel miatt: eleve jobbak az adottságaik) ?

az edzésnek van jövője, de miért kell versenyezni, és túlzásba esni..

2012. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nagyon sok felesleg van rajtad,akkor szerintem függeszd fel a tömegelést.

15%nál ne legyen több a tzs.

ha meg tisztában van az arányokkal az antropometriával,akkor átlag,vagy átlag alatti adottságokból is fel lehet építeni egy látványos fizikumot.

2012. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!