Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft, Miért ilyen olcsó?...

Airsoft, Miért ilyen olcsó? Ez jónak számít? Help

Figyelt kérdés

Most kezdenék el airsoftozni szóval még nem értek hozzá, kb úgy semmit, segítséget szeretnék kérni, hogy ez miért ilyen olcsó(úgy értem, h nézegetem máshol és ilyenek 40-50es kategoriába voltak)

És pl, ez meddig visz el? 40m-ről megérezni még?


[link]


2012. jan. 25. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:

mert pl itt van ez is, azt látom, hogy ennek 300 as a tár kapacitása, de valami hozzá értő le írná, hogy miben más?:)


[link]

2012. jan. 25. 14:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon már jártál?


[link]


Itt tuti találsz segítséget, és csak hozzáértők vannak. :)

2012. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, meg is néztem írtam is egy "témát" vagy valami olyasmit, de elutasították pedig egy jó 10 perces írás és izzadás után sikerült le írnom mindent majd rá 2 percre, jött az ímél, hogy "elutasítottuk"....


Amúgy, találtam még 1et:)

[link]


Ezt:) Ha már valami hozzá értő itt jár, a kérdéseim úgyan azok lennének mint az elözőnél +h tudnél rendelni:)?


Köszi

2012. jan. 25. 15:53
 4/6 anonim válasza:

Hááát ekkor kezdjük az elején az ára sok mindentől is függ de a legfontosabba gyártó(Cyma,Cybergun,G&G,Tokio Marui stb.) és a felhasznált anyagok pl.:műanyag(ABS) vagy fém mindkettőből van sokféle anyagminőség is.A másik dolog a működési elv.E szempontból is kettőt különböztetünk meg:Rugós vagy AEG.Rugósok általában shotgunok és mesterlövész fegyverek de vannak kivételek.AEG (Airsoft Electric Gun) ezek a legelterjedtebbek általában ezek sorozatlövésre és egyeslövésre is képesek de itt is vannak kivételek.

Ja majdnem elfelejtettem rendelni NEM lehet mert a Magyar Posta nem viszi ki.Tehát el kell utazni pl.Pestre (akármilyen messze is van) és ott helyben kell megvenni ez jobb is mert kézbe veheted még a vásárlás előtt. Még valami ha már G36C akkor én ezt venném itt a legtöbb fegyverről egyébként videó is van: [link] Remélem segítettem.

2012. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Pár weboldal:

[link]

[link] (ha fegyverről van valami kérdésed itt felteheted)

[link]

[link]

Előző voltam!

2012. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm:)
2012. febr. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!