Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » így jó lennejó?

így jó lennejó?

Figyelt kérdés

4 hónapig tervezem a tömegelést és utána meg szálkásítani szeretnék majd.

ez a tömegelés nagyon brutális kemény étrenddel lesz és edzéssel.

elég lenne -e 4 hónap a tömegelésre vagy több kell?


2012. jan. 30. 14:47
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

több kéne de a cél tól is függ.

eddig edzettél már vagy most csak puff neki ugrasz?

a brutális kemény étrend mit takar?

2012. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már 3 éve edzek és az étrend az 6-8g/tskg ch és 2g/tskg fehérjét és rostok meg ami kell.
2012. jan. 31. 14:21
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és kb+10-15kg-ot szeretnék felszedni.
2012. jan. 31. 14:21
 4/11 dirtboy ***** válasza:
inkább hagyjuk
2012. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

miért?

légyszíves segíts nekem.

2012. jan. 31. 21:53
 6/11 dirtboy ***** válasza:

az a baj hogy kicsit már unom az ilyen embereket akik nem képesek felfogni hogy 6g/tskg ch az a plafon,rendszeresen van ilyen kérdés hogy 8-10 némelyik meg írt már 12g/tskg ch-t is hogy ő majd annyit megeszik aztán 2hónap alatt 90kilós lesz.

az a baj hogy leírtuk nekik többen is hogy nincs értelme meg hogy nem is bírna majd ennyit enni de ezek csak fújják a magukét hogy ők bizony jobban tudják.

na ilyen vitákba inkább belese megyek most már hanem inkább leszarom.

nézz utána te is hogy mire kell a ch meg mire kell a protein mielőtt ilyen baromságokat kitalálsz,aztán majd ha rájöttél és lesz valami értelmesebb kérdésed majd akkor felkereshetsz és segíteni fogok.

2012. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én nem pont a te válaszodra vártam.

hanem aki értelmesen tud nekem válaszolni.

2012. febr. 1. 13:04
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és ha ennyire érted a dolgokat akkor megkérdezhetem hogy mióta edzel és hány kg vagy?
2012. febr. 1. 13:05
 9/11 dirtboy ***** válasza:

egyedül én válaszoltam a kérdésedre mindenki más leszarta,mégis kinek a válaszára számítottál ha nem az enyémre?

tanulhatnál attól a kérdezőtől aki kapott egy rakás negatív választ de ahelyett hogy besértődött volna mint most te meg köszönte a válaszokat és normálisan kommunikált a negatív válaszok utána is.

ő legalább felismerte hogy van aki jobban ért hozzá és hogy sokat kell még tanulnia erről a sportról.

én azért vagyok itt mint válaszoló hogy másoknak hülye tanácsot adjak, ezen el kéne egy kicsit gondolkodnod.

nekem mindegy hogy te azt csinálod e amit írtál az én életemet nem befolyásolja hogy csinálod vagy sem,nem te csak egy kérdező vagy a több ezerből.

hallgathatsz rám ha akarsz de nem muszáj.

2012. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tudod láttam és ismerek sok olyan embert akik azt csinláják amit te írtál.

tehát kis adagokban eszenek mindent és meg lehet nézni őket mert semmit nem nőnek és gyengék, azért mert annyira számolgatnak hogy 5-6g/tskg ch fölé ne menjenek és ezeket rossz nézni, mert ezekből profi soha nem is lesz.


és láttam olyanokat személyesen akik jó nagy adagokat esznek és nem 5-6g/tskg ch-t hanem jóvalta többet és azoknak van is tömegük.

az egy dolog hogy kicsit van ilyenkor rajtuk felesleg dehát ez a tömegelési időszak.

mert mikor szálkásítanak akkor aztán tiszta izmok.


Ezeket el hiheted nekem.

2012. febr. 2. 14:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!