Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2éve gördeszkázok de nem akar...

2éve gördeszkázok de nem akar sehogy se sikerlüni a kickflip. Miért?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti hogy hagyjam abba? mert az olliet azt 3-5nap alatt megtanultama de hónapok óta nem sikerül a kickflip csak egy lábas érkezéssel(utána nem tududk tövább gurulni). Valami ötlet? Vagy inkább hagyjam abba?

2012. febr. 3. 22:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Inkább hagyd abba.Amúgy is kiment már a divatból ez gördeszkás f@szság.A csajoknál sem leszel menő és mindenki rajtad nevet.

Inkább gyúrjál(na nem tésztát),kajakozzál vagy még a kerékpározás is értelmesebb.

Esetleg valami férfias küzdő sport,hogy a suliban ne mindenki a te szendvicsedet egye.

2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tőled függ hogy mennyire érdekel a sport. Ha ennyi miatt feladnád akkor tényleg add fel és válassz mást. Ha meg akarod tanulni akkor tegyél érte, kérj olyantól segítséget aki megtudja, és ne a neten hanem tuti vannak a környezetedben más deszkások, őket megkéred hogy mutassák meg.
2012. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Első: senki se azért űz egy sportot, hogy a csajoknál azzal vágódjon be, mellesleg semmi nevetni való nincs azon, ha valaki, még ha keveset is, de tud deszkázni.


Kérdező: Szerintem folytasd, ne hagyd abba, én 1 hónapja kezdtem el, igaz, abból másfél hetet deszkáztam csak :) de folytatni fogom. Én még ollie-zni se tudok, ráadásul kicsit idősen, 20 évesen kezdtem el, de jó kikapcsolódásnak tartom a deszkázást. Az igaz, hogy én alapból megmondtam hogy korlátokra már nem szeretnék ugrálni, ilyen korban már nem viselném könnyen a sérüléseket. :) Nem tudom, hogy meddig fog tartani az én lelkesedésem, főleg hogy még gördeszka parkban nem is jártam, meg nem valószínű hogy deszkás közösségbe kerülök, de én azt mondom, hogy ha alapvetően szereted csinálni, és ha van társaság hozzá, akkor ne hagyd abba, főleg hogy nem olyan sok a deszkás, így ki lehet tűnni ezzel a tömegből. :)

2012. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

20 évesen kezdtél el gördeszkázni?Elég lassan érő típus lehetsz.20 évesen én a csajok után szaladtam,nem a gördeszka után.

Mi van puha p.öcsü vagy,vagy alacsony a libidód?

2012. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi köze van a csajozásnak a gördeszkázáshoz, szerintem semmi, de te tudod... xD
2012. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mások meg a labda után rohangálnak, na ők is puha p.csűek? :D
2012. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Valljuk be ,hogy a gördeszka a gyerekek,tini-suhancok "sportja".

Én felnőtt,érett embert nem láttam még gördeszkázni.

De a környezetemben még más sem.Ez olyan mint a graffitizés.Azt is csak hüle gyerekek csinálják.Bár nem lehet összehasonlítani a kettőt,mert a gördeszkával legalább mozog,sportol a graffitivel pedig rongál,kárt okoz.

A foci ,hogy jön ide?

2012. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon is láthatsz ha megpróbálod, deszkást is és graffitist is 30 év felett. Sőt a DH-sok között 60 körül van az az ember aki a János hegyről szokott lefelé száguldani. De itt a magyaroknál ez nem elfogadott, hogy az légy aki vagy, mert ha kicsit más vagy mint a többi akkor már kiröhögnek. De ha egy kicsit messzebb tekintesz a határokon túlra, ott már nem ilyen röghöz kötöttek az emberek és a felfogás, ott deszkásból, bmx-esből, graffitisből is láthatsz 40eseket is.
2012. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Lehet benne valami,mert én is ismerek valakit aki 40 évesen még kisautót tologat.Bár neki orvosi papírja is van,hogy nem teljesen normális.

Amerika egy teljesen más világ,ott el is tudom képzelni,hogy egy 40 éves feka graffitizi a falat szabad idejében,utána rápattan a gördeszkára és el robog Harlemig.

2012. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simán, de én is itt Magyarországon is személy szerint ismerek graffitist aki 38 vagy 39 éves, pontosan nem tudom. De akik ilyen idősen csinálják azok már nem csak simán graffitisek, csak abból lettek, de már művészi szinten nyomják, és megrendelésre is dolgoznak. De persze csinálnak még hagyományos graffitit is. Akit én is merek annak weboldala is van: [link]

Deszkásból személyesen nem ismerek 30 felettit, de ha elmégy egy extrém sport rendezvényre, ott bármelyik kategórián belül simán láthatsz egy-két idősebb tagot.

2012. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!