Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó lenne? Vagy nem?

Jó lenne? Vagy nem?

Figyelt kérdés

ha pl.egy 70kg-os ember aki már edz 1-2 éve és nekiáll komolyan tömegelni és a genetikája is jó akkor ha mondjuk fél év alatt felszedne 20kg-ot akkor is jól nézne ki?

tehát nem lenne nagyon zsíros, meg amúgy is olyan a genetikája hogy ha sok ch-ból is elég sok izom lenne neki és nem zsír.


2012. febr. 15. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 20 kiló? Noooormális?
2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha fel is szedne 20kg-ot, abból legalább (de inkább több) 15 kg zsír lenne ilyen ütemnél.
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondom hogy olyan a genetika hogy gyorsan tud tömegelni csak legyen meg a tápanyag mennyiség.
2012. febr. 15. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak nem Shrekről van szó? Ha ilyen biztos vagy a dologban, miért tetted fel a kérdést?
2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki gyorsan tud tömegesedni, az gyorsan hízik zsírra is, aki meg nem hízik annyira zsírra, az meg lassan tud tömegesedni, nem tud 20kg-ot felszedni, naturálban pláne.
2012. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó nincs igazad.

hiszen aki nem szed fel annyi zsírt attól még nem biztos hogy lassan tömegel.

talán annyi tápanyag kell a testének és az izmainak hogy nem rakódik le zsírban annyi.

2012. febr. 15. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, olyan nincs naturálban, hogy gyorsan tömegel valaki zsír nélkül. Ha nekem nem hiszel, higgyél Illés Norbinak, aki elismert naturál testépítő versenyző, ő is azt mondja, hogy naturálban a felszedhető zsír-izom arány a legjobb esetben is 50-50%. Én már két és fél évtizede gyúrok, láttam már pár emberkét fejlődni, de olyat soha, hogy 20 kg-ot hónapok alatt szinte zsír nélkül felpattint valaki kox nélkül, de még azzal se szerintem.
2012. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem hónapokról van szó hanem fél évről, ami tulajdonképpen egy tömegnövelési szakasz.

és amikor már próbáltam magamon akkor nagyon gyorsan reagáltak rá az izmaim és nem zsír jött fel.

mondjuk elég szálkás voltam.

de majd fél év múlva megosztom veled hogy mit értem el és hogy mennyi zsír-izom jött fel oké?

2012. febr. 16. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok. én nem akarok ezen vitázni, kívánom, hogy sikerüljön, lehet, hogy neked kivételesen jó genetikád van és összejön. Csak még annyit kérdeznék, hogy, ha ennyire biztos vagy ebben, akkor miért írtad ki kérdésnek? Utána meg nem fogadsz el választ, ha éppen nem pont azt gondolja valaki amit te szerettél volna leírva látni.
2012. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oké akkor majd beszámolok róla.

ja és egyébként azért hogy ti szerintetek lehetséges-e?

mert én személyesen láttam már embert aki fél év alatt nőtt kb 20kg-ot és nem is zsírosodott annyit.

csak ezért.

2012. febr. 16. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!