Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintek hány szemtől látszik...

Szerintek hány szemtől látszik meg hogy fejlötsz ha Danabolt szedsz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A FejlŐDSZ-öt hogy írjuk szerinted??

Ilyen hülyeségekre vetemedni...2 hónap normál szedés után már látszik a visszafejlődés a belső szerveidben....

2012. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90 körül. minden nap 30-at érdemes bevenni, az első héten már jó is lesz.
2012. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legalább napi 10 kell a fejlőTéshez...
2012. febr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 big dog ***** válasza:

Nem tudom ebben a szégyen országban az emberek miért a legszemetebb sz@rtól várják a fejlődést.

Minden másra magasról tesznek.

Egyél,használj kieget és gyúrjál.

Ha koxolni akarsz,ne ilyen szutyokkal kezdd el ész nélkül mert egy életre kib@szol magaddal.

Legyen már bennetek annyi tökösség,hogy szúrjátok magatokat,talán még értelme is van.

2012. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Edzeni, enni és aludni kell ennyi a fejlődés titka. Mindenkinek megvannak a genetikai határai. Azt pedig rendes kajával, esetleg évek múlva ha már nem tudod bevinni a kellő tápanyagokat akkor jöhet valami kieg.

Sztem nevetségesek a koxos "testépítők" aki egy kicsit is ért hozzá, látja h nincs teljesítmény mögöttük. Lufi az egész és leereszt ha abbahagyja az anyagot..... Kitartóan edzél, egyél és pihenj, ennyi kell és nőni fogsz. Rizs és csirkemell ennyi a titok.

2012. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D.Laci válasza:
Szerintem ne szedj semmit sem már, mert az eddig beszedettől is visszafelé fejlődtél.
2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!