Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szóltok a kis szánalmas...

Mit szóltok a kis szánalmas Chisora pofonához?


2012. febr. 18. 13:57
1 2
 1/11 GetStreet ***** válasza:

Szerintem jó nagy paraszt:D

Aki igazi komoly boxoló, az ilyet nem csinál, ez max pankrációban megy el...

2012. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lehet a show része? Mivel Chisora most jól felkorbácsolta a hangulatot főként a fehérek szemében, még többen szaladnak a fogadóirodákba, hogy a pofátlan "fekete" ellen fogadjanak. Nem hiszem, hogy profi meccsen ilyet megengednének. Túl sok pénzről van szó. Ennyi esze meg talán még ennek a fekete srácnak is van, hogy ne pofozkodjon, mert az életben nem fog máshol ennyit keresni. A youtube hozzászólások között, a rasszista hozzászólásokon túl is elítélik a fekete sportoló tettét. Hangulatkeltésre kiváló lenne, de annak meg nincs értelme, kivéve a fent említett fogadások megtöbbszörözése miatt. Ez viszont csak akkor lenne logikus, ha a fekete nyer, és a sok haragos fogadó bukná a pénzét. Este kiderül. Én is a fehér sportolónak (Vitali Klitschkonak) fogok szurkolni.
2012. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Klitschko ki fogja ütni, mint a büdös sz@rt! ;DD
2012. febr. 18. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:

mikor lesz a meccs?:D

ez után kíváncsi vagyok:D

2012. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Este 10-kor a Sport1-en, holnap korán kell kelnem, de mszáj megnéznem. :D
2012. febr. 18. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:

holnap meg sport2 19:30-kor ismétlés de én is ma nézem.

szerintem így is Klicsko nyert volna de ezzel a pofonnal még hergelte is. Klicsko csak végig röhögött a csokin. A fehér egy igazi profi bokszoló és nem a ringen kívül nagy a szája, hanem a köteleken belül mutatja meg az erejét.

szóval hajrá klicsko.

2012. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már csak egy óra, remélem az 5. menet körül kiüti, és mehetek aludni. :DD
2012. febr. 18. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
hát sajnos én a nagy késés miatt elaludtam rajta de azt tudom hogy sajnos csak pontozással nyert.
2012. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is kicsit csalódtam, de az a lényeg hogy nyert! A büdös nigger meg utána még pofázott neki valamit, nagyon csicska gyerek. :D
2012. febr. 19. 10:42
 10/11 anonim válasza:
Megint bizonyítottak a feketék, sem viselkedni, sem fölénnyel győzni nem tudnak. Mondjuk ott lent délen nem is kellett nekik alkalmazkodni semmihez, sem megtanulni viselkedni. A meccs utáni sajtótájékoztatón sem sikerült türtőztetnie magát. Szerencsére a németeknek meg volt a maguk esze és sittre vágták este a rendbontót. Reméljük a Klitschko testvérek visznek neki levest, ha mást nem egy nyaklevest.
2012. febr. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!