Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek elérhetném?

Szerintetek elérhetném?

Figyelt kérdés

most 70kg-os vagyok és láttam étrendeket és amit kinéztem magamnak az a testsúlyom 8-szorosa ch-ban és fehérjében a 2-szerese.

4-6hónap 10kg-ot szeretnék felszedni vagy még többet kemény edzéssel, hiszen ha minnél jobban kimerítem az izmaimat edzésen akkor annál több kell neki sdzés után és így kevesebb rakódik le zsírban és több épül be az izomba.

tehát 20kg lehetséges , most nincs rajtam zsír szinte semmi, tiszta izom vagyok de nem vékony.


2012. febr. 21. 17:20
 1/4 Zakathol ***** válasza:

8g/testtömeg ch, azért túlzás. Nehezen hízóknak is 6-7 környéke - általános esetben pedig 5g/testtömeg - elég szokott lenni.

A fehérjeszintézis pedig az emberi szervezetben adott teljesítményű, így egy adott pont után tökmindegy mit/hogy edzel, nem fog gyorsabban gyarapodni az izomtömeged.

4-6 hónap alatt 20kg TESTSÚLYnövekedést el lehet érni, de IZOMnövekedést kizárt.

2012. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, abból csak szinte zsír lenne.
2012. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Te vagy az Swarci?

2012. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

óó ez mennyi szétoffolt Jumbós kérdést idéz fel..

hmm, a régi szép idők. volt ahol 1000+ oldalt írtunk!

2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!