Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen motorokat tudtok ajánlani?

Milyen motorokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

16 évesen szeretnék motor jogsit letenni, és ilyen kaliberű gépek érdekelnének, mint az Aprilia RS 125 max 300 ezer forintos árban.

Milyeneket tudnátok ajánlani nekem?

Köszi a válaszokat


2012. febr. 25. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

például

[link]


az arpiliát meg felejtsd el. olasz motort nem veszünk soha. jónak jó, de sok baj van velem

2012. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint a motorral. velem is van sok baj, de az most nem jön ide
2012. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted mik a bajok vele?

Mert akiket ismerek nem panaszkodtak rá még, nekem is bejön, és 200 körül már hozzájutok, testvérem pedig ilyen nagy szaki, szóval a szerelésekkel nincs nagy gond ha arról van szó :D

2012. febr. 25. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
kényesek, meg szerintem a japánok megbízhatóbbak, de te tudod, te fogsz motort venni nem én :)
2012. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A japán gépeket nem is cáfolom barátom, kiemelkedő sok termékük, csak itt az ár, ami eléggé húzós, így kezdő motornak nem Yamaha kell nekem igazábol, idővel ha váltok, akkor kattogok egy Kawasaki Ninjára saját fizuból :D
2012. febr. 25. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
hát akkor rs 125 az jó lehet neked, de 50ccm-eset semmiképp ne vegyél, mert pénzkidobás. mifelénk nagy divat lett 50ccm-es kávédarálókért százezreket kiadni
2012. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég intelligens arcnak tünsz :D
2012. febr. 25. 23:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyire vagy otthon a témában amugy?
2012. febr. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!