Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet információt (dátum,...

Skylan93 kérdése:

Hol lehet információt (dátum, helyszin, nevezés) szerezni a parkour vagy freerun versenyekről-eseményekről?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet nem sokat fogsz találni Magyarországon, vagy külföld is érdekel?
2012. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El vagy tájolva, ez itt Magyarország. Itt még annyira nincs kifejlett "kultúrája" ennek.
2012. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A külföldi is érdekel. De Magyarországban is van a Szegedi Extrém Játékok de arrólsem tudok semmit...
2012. márc. 13. 10:56
 4/9 anonim válasza:

A parkour Franciaország kivételével tiltott sport. Úgyhogy hivatalosan sosem fogják bejelenteni, hogy hol lesz verseny... :( Kár, mert a legkirályabb sport a világon :)

22/L

2012. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen a parkour meg a freerun nagyon jó sportok én is csinálom mind a kettőt de ne írj ekkora hülyeséget hogy Franciaországon kívül tiltott sport mert rendez a red bull is versenyt (redbull art of motion)vagy ott van a freerun világbajnokság Londonba. de engem a kisebb versenyek érdekelnek hogy van e olyan weboldal ahova kiírják hogy mikor és hol lehet indulni.
2012. márc. 14. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség amit mond, mert ha közhelye csinálod, az hivatalosan már rongálásnak minősül és meg is büntethetnek érte. De ha nem hiszed járj utána. Ilyen versenyeket Magyarországon egyáltalán nem szerveznek.
2012. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ekkora nagy marhaságokat még az életben nem halottam lehet csinálni és rebndeztek is má magyarországon minket már nem egyszer igazoltak rendőrök és nem mondtak semmi ijesmit nem büntetek meg semmi ez nagy hujeség ammi ittvan!!
2012. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyetértek:) léci ne hülyeségeket írkáljatok hanem csak olyan írjon aki tud a kérdésre válaszolni :) kösz
2012. máj. 4. 11:48
 9/9 Chruser ***** válasza:

Főleg fórumokról, valamint csapatok hivatalos weboldalairól, FaceBook-lapjairól, YouTube- csatornáiról. A csapatok alatt a hivatalos Free Running csapatokat értem, például:

[link]

[link]

Ide szoktak kiírogatni dolgokat az elkövetkezendő versenyekről, "túrákról", különböző eseményekről.

A nevezéssel kapcsolatban nem tudok használható információt nyújtani, még nem neveztem soha, ilyenekre és nem is fogok szerintem.

De annyi biztos, hogy ha egy neves csapatban vagy akkor szinte "kötelező", hogy részt vegyél az ilyen versenyeken, mivel például a Red Bull Art of Motion résztvevői is (ha jól tudom) egytől-egyig híres csapatok tagjai, valamint egyébként is híres traceur-ök, tehát ez igazából a hírnévről és a pénzről szól, szerintem, mintsem a tudásról.

Remélem segítettem!

2012. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!