Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első deszkámat fogom megvenni,...

Első deszkámat fogom megvenni, többi lent!?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kifejezetten profiknak szánt deszkát, mert még csak most fogom elkezdeni, de jó lenne egy olyan darab amit nem kell huzamosabb időn belül lecserélnem. Hol kéne megvennem, Skateshopban, sportáruházban, máshol?

Mennyiért vegyek? Nagyjából utánanéztem az áraknak, de nem tudom, mennyihez milyen minőség társul. Egyelőre trükközni nem szeretnék majd különösebben, csak közlekedéshez használnám +néhány nagyon alap trükk. 15 000 fölött sok lenne.

Mire figyeljek amikor megveszem? (Nem a netről rendelem). Mit nézzek meg rajta, hogy biztos jó legyen? És egyáltalán az én szempontomból mi a lényeges a vásárlásnál?



2012. márc. 15. 14:10
 1/1 anonim válasza:
Én a legjobb deszkámat az EGO sportboltban vettem kb 2 éve és még mindig tartja a formáját!
2012. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!