Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » AIRSOFT fegyvert mennyiért...

AIRSOFT fegyvert mennyiért éri meg venni? (pisztolyt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta vágyom egy AIRSOFT fegyverre,ezért úgy gondoltam megkérdezem mennyiért lehet venni.Annyit én is tudok,hogy a webshopokban 25-40 ezer forint körül mozog az ilyen automata fegyverek ára.De mivel ezek drágák,azért akarom megkérdezni hogy egy pisztolynak körülbelül mennyi lenne az ára.Én maximum 7-8 ezer forintot szánnék rá,többet nem.Na de én nem olyan pisztolyra gondoltam amilyeneket a búlcsúban kapni lehet,hanem minőségire,ami nem megy tönkre 3 hét alatt.

Még egyenlőre az nem érdekel,hogy hol tudok hasonlót szerezni,csak az,hogy tudok-e eggyáltalán ennyi pénzből venni egy AIRSOFT pisztolyt.


Válaszokat előre is köszönöm.


11/F


2012. márc. 19. 19:52
 1/7 Jakus Tamás ***** válasza:

Nos hát először még fiatal vagy ehhez. Ezt le kell szögeznem. Másodszor pedig 15E ft-ért már tudsz venni használt de jó állapotban lévő gázos fegyvert.

Azért gázos mert gáz löki ki a bb-t nem rugó.

De rugós fegyvereket is tudsz kapni 10E ft körül. Nézz szét a webshopokban.

2012. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ,engem a gázos érdekelne majd. De 15 ezer forint a felső határ vagy az alsó? Mert ha minimum annyit kell rá áldozni,inkább keresek valami más dolgot.


Eddig köszi a választ :D

2012. márc. 20. 20:41
 3/7 anonim válasza:

A 15 erősen minimum ár, egy jobb gázos pisztoly ami használható az 20-30k. Lehet persze próbálkozni műanyaggal de az is min 15 (de nekem pl 2 meccs alatt szétment...).

Szóval vagy többet kell rászánnod, vagy keress mást...

2012. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15ért tudok mk23at külföldről, ebben az árban benne van a posta is vagy cyma ak cm28akat 26-7 körül, ha kell fel tudom rakni vaterára is nem az átb*szás a célom.
2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem az AEP M9-em eladó.

Aksis

280fps

full autómata és félautómata is tűzváltókarral állíthatod:)

15 ezerért eladom, akit érdekel írjon privátba!

2012. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hali,nekem is van egy eladó airsoft fegyverem:)

itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az ára: 6ezer forint(DE csak ÉRD-en vehető át)

DE viszont,aki lejön ÉRDre annak odaadom 5ezer ért is :)

2012. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fbence555 válasza:
Én 25ezerbe talaltam egy co2-s sig sauer gsr sig armsot es erdekelne mi a velemenyetek rolla?! Megéri-e az árát?!Mik a hibái?
2013. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!