Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan álljak neki parkourozni?

Mr mongoose kérdése:

Hogyan álljak neki parkourozni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 18:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát egyszerü.:

- vegyél futócipőt (alkalmas kalenji-t a decathlonba lehet kapni pl az ediken 50-est 4500ft)

- öltözz fel kényelmes ruhába a nadrágod legyen szabadidő

- fekvőz, felülésezz, fuss este, lépcsőz

- ja és kezd az alapokkal.pl: monkey,dash, precíz,lazy.

2012. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyteshade válasza:
POZITÍVAN xD
2012. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyteshade válasza:

Edzzé sokat me nézzé jutubés videjókat oszt amjd ragad rád valamie.

röviden ennyi (én is így kezdtem)

Ja, és fontos: Keríts magad mellé valami hülyegyereket (lehet normális is, de testőrnek kell) aki ottvan mindig veled és ha nagyon elbaszol valamit fölkapar a földről.

2012. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chruser ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel rengeteg fórumon foglalkoznak, tulajdonképpen ez teszi ki a parkour fórumok 40%-át.

Nehéz röviden és hatásosan elmagyarázni, de megpróbálom:

-Először is informálódj sokat pl: mint említettem fórumok, interjúk, különböző videók, amikben elmagyarázzák a parkour lényegét. Ha még érdekel a dolog, küldj egy üzenetet privátban és mutatok pár értelmes videót, fórumot.

-Szerezz valami normális szerelést: futócipő, bő nadrág, olyanok melyeket nem sajnálsz tönkretenni és illenek hozzád.

-Próbálj másokat is magad köré vonni, kik szintén érdeklődnek a parkour iránt, ha sokkal tapasztaltabbak nálad, az sem baj.

-És, ahogy az előttem lévő hozzászóló is írta, maradj mindig pozitív és nem csüggedj el, az elején nehezen fog menni, de pár hónap múlva beindul és aztán nincs megállás, hidd el.

A lényeg: gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj! És mindig biztonságosan!

Sok sikert!

2012. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!