Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA gála egy Budapesti szórako...

MMA gála egy Budapesti szórakozóhelyen, lehetséges?

Figyelt kérdés

Előre is szólok, hosszú téma


Hali, 23 éves vagyok és a küzdősportoknak élek már 8 éve, 15 éves koromba kezdtem. Bokszoltam, Kick, Thai, birkóztam is majdnem 3 évet. Egy évet töltöttem Hollandiába ahol nagyon profin nyomják a témát. MMA, Kickboksz, thaiboksz, szinte minden megtalálható. Olyan is volt hogy szinte többen voltak egy gálán mint egy Ajax meccsen, szóval nagy ott az érdeklődés. Most jöttem vissza pestre, és benéztem már-már érdekességből is egy MMA edzésre, és azt kell mondanom hogy elég magas a színvonal, és van 3-4 nagyon érdekes fighter. De hírnév az sehol, max 500 nézőhelyes teljesen lepukkadt sportarénákba küzdenek, ahol szinte semmi hangulat sincsen, és teltház helyett örülnek ha kijönnek a családtagok és ismerősök.


Na de térjünk a lényegre, Hollandiába több alkalommal is voltam olyan szórakozóhelyeken, diszkókban, aminek a főtémája egy MMA vagy kickboksz gála volt. Nem volt se ketrec se ring, kitettek egy birkózó szőnyeget aztán annyi volt, mondanom sem kell rengeteg érdeklődő, hatalmas bevételek a szórakozóhelynek a partiszervezőknek és a fightereknek is. Természetesen volt egy külön orvosoknak fent tartott szoba ahova sérülés esetén ellátták a harcost.


Szerintetek ezt meglehetne próbálni Budapesten, mondjuk egy hajógyári szigeten belül egy Studioban? Én benne vagyok ebbe a világba, és tudom azt hogy ebben mindig sok a pénz és a látványosság.


Elnézés ha túl hosszas lett a kérdésem.


2012. ápr. 1. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Először azt kell feltérképezni, hogy lenne e rá igény, de én úgy gondolom, hogy igen. Utána keresni kell egy megfelelő helyszínt, ott a tulajjal minden megbeszélni. Oda kell figyelni, hogy jogilag is rendbe legyenek a dolgok.

Utána reklámozni az estet minél több helyen.

Nekik ez akkor éri meg, ha nyereség van. Számolgatni kellesz. De személy szerint nekem tetszene, ilyen nem volt még Magyarországon, csak az amerikai filmekben láttunk hasonlókat. Szerintem remek ötlet.

2012. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hollandiában biztos sok pénz van ebben, de idehaza lóf4sz sincs...
2012. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!