Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy tornázak Danabolra?

Hogy tornázak Danabolra?

Figyelt kérdés

Csak azok vállaszoljanak akinek van tapasztalata!!!!

Eddig 1héten 4 nap tornáztam 1napos pihenőkel.

Hétfő:bicepsz,mell,hát,has

Szerda:tricepsz,váll,láb

Péntek:mint hétfőn

Vasárnap:mint szerdán

Mivel,hogy szteroidot szedek meg felel ez a edzés program????Vagy az összes napokon kellene edzenem???



2012. ápr. 3. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mióta tornázol, de akik szteroidot használnak, azok edzeni szoktak.:)

Másodsorban nem kellene egyből szteroidhoz nyúlni, sőt később sem, ha nem akarsz versenyezni, mivel még bőven tudnál fejlődni kox nélkül rendes étrenddel és edzéstervvel.

Ha nem pár hete kezdted, akkor nyugodtan átválthatsz egy teljesen osztott edzésre, pl:

H: mell-bicepsz

K:láb

Cs: váll-tricepsz

P:hát

Elég egy héten egyszer egy izmot keményen megedzeni, kivéve vádli és has. Így nyomjad, lehetőleg kox nélkül:)

2012. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cigányvitamin mellé tornázni se érdemes.
2012. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez hülye :D Lődd fejbe magad nyugodtan kérdező :D
2012. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:

Az előttem válaszolóknak teljes mértékben igaza van.

Ha meg akarsz halni, egyszerűbb módja is van (golyó, kötél, sziklaszirt, kés, zacskó, kád etc...)

2012. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég lesz neked a tesióra is
2012. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hét év után lassultam(!) le a fejlődésben beállított kajával és edzéssel, de ekkor sem Danabolhoz nyúltam.

Ha ilyen kérdést kell itt feltenned, akkor nem neked valók a szteroidok. Ha meg azért csinálod, mert a haverok is, akkor egy kérdésem van:

Ha a haverod fogyatékos, te is az leszel?

2012. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zakathol ***** válasza:
Utolsó: Már az...
2012. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mufflon ***** válasza:
én schobert norbira tornázok és napi 20mg danabolt szedek meg már a béres alexandrára nem durranok be annyira közbe vigyázok nehogy olyan mellem legyen mint az alexandrának igy zitazoniumot szedek napi 5mg-ot egyenlőre félek hogy nőies csöcsöm lesz és heti 4x balettozok is torna után minden nap és azt mondta az orovosom hogy leállt a hormonháztartásom mert danabolt szedtem és heresorvadást szenvedtem azóta csak csócsózni járok hétvégente meg léghokizom ha már sima hokizni nem tudok éjjel !
2012. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!