Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Normális hogy így fáj a...

Normális hogy így fáj a nyújtástól?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elkezdtem thai boxolni kb, elég hajlékony vagyok már ahhoz képest mint mikor kezdtem, edzésen még oké is. De mióta edzek folyamatosan fáj a combhajlatomnál(nem tudom jobban elmagyarázni, a lábam és a tököm közti rész :D ) az ín vagy én nem tudom micsoda, és itthon ha próbálok rúgni meg stb akkor nem igazán hajlok annyira mint edzés közben bemelegítve és lenyújtva, plusz rohadtul fáj is.


Másik probléma hogy jobb lábas vagyok így ugye a jobb lábam jobban hajlik, ha viszont ballal próbálok testre/fejre rúgni, akkor nagyon bele nyilall az előbb említett combhajlatba..


Ez idővel majd elfog múlni, vagy mindig így lesz?


2012. ápr. 7. 20:37
 1/2 anonim válasza:
Mivel azt az ínt egyszer jól meghúztad, azért fáj, annak hagyni kell időt amíg rendbe jön, hagyni kell egy kis ideig a nyújtást.
2012. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a túlzott nyújtástól az ín nem nyúlik, hanem megrövidül. Pár napig pihentesd. Használhatsz még levendulaolajas borogatást, vagy fürdőt.
2012. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!