Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások! Tippeket kérek,...

Deszkások! Tippeket kérek, hogy ollie-zak?

Figyelt kérdés
regular vok ,tudok gurulni meg fordulni és minden alapot is,de az ollie nem megy hogyan próbálkozzak mert valamit mindig elrontok. fígy csinálom:jobb lábam a tail-en bal lábam a középtől picit közelebb a tail-hez ,megemelem az orrát és a bal lábamat a nose-ra tolom közben oa helyezve a súlyomat. néha orra bukik a deszkám én meg előre esek, nem értem ,mit tegyek???

2012. ápr. 13. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit tudok mint te, és az ollie-t próbálgatom már egy jó ideje, szerintem mást nem lehet tenni, mint rengeteget gyakorolni, mert én mondjuk érzem, hogy kezd alakulni, szóval szerintem próbálgasd tovább, én is megnéztem már egy csomó videót, tudom is hogy kell, csak egyszerűen nem megy, de hát sok mindennel így voltam, aztán mégis megtanultam sok mást is, szóval kitartás! :)
2012. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
gyakori hiba hogy a cipő talpával akarjátok felhuzni a deszkát pattintás után. ezt felejtsd el
2012. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!