Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A danabol tényleg a megbízható...

A danabol tényleg a megbízható és gyors tömegnövekedésről híres?

Figyelt kérdés
persze normálisan belőtt étrenddel.
2012. ápr. 15. 18:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

te mit ajánlasz?

sustanon 250-t nem akarok mert az már injekció.

2012. ápr. 16. 20:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Pedig ne tablettásban gondolkozz.
2012. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

hát az injekcióban valamit mellé szúrsz aztán annyi.

DE ha Arnold is danát szedett meg jó sok fehérjét akkor hogyhogy akkora lett és nem is volt olyan vizes?

2012. ápr. 16. 20:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy Arnold mit szedett, te biztos vagy benne?

Meg nem is hiszem, hogy te, én vagy sokan mások olyan kivételes genetikával rendelkeznek, mint ő.

De én nem is akarok ebbe jobban belefolyni, nem vagyok koxguru, csak amiket látok és olvasok abból szerzem az infókat. Aztán lehet, hogy én tévedek.

Még egyszer leírom, mert úgysem tudlak lebeszélni, hogy akkor próbáld ki, de majd írj két, de inkább 3 hónap múlva, hogy mi maradt meg belőle. Tényleg érdekel, nem rosszindulatból írom.

2012. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


Úgyis ki fogod próbálni teljesen mindegy itt mit írnak. A szurinál azért igen hülyének kell lenni, hogy "annyi" legyen.

2012. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
ember Te nem vagy százas, a danabol az egy mocskos kemény cucc és nem érdemes vele b@szakodni ,én ugyan nem szedtem , de spanom igen 2 hét múlva orvoshoz kelett mennie mert vért hányt!!!! , szal elsőre te se kezdjél bele, válaszdd a biztosabb és megmaradóbb módszert (tömegnövelő , fehérjedús étrend , rengeteg edzés.Én ugyan nem régóta edzzek , de látszik a fejlődés , már 3 év alatt észrevehető, de nem szembetűnő, egyébként kevés zsírnak is kell feljönni ugyanis vannak olyan tápkiegek amik zsírban oldódóak). Egyébként mért most jöttél rá hogy danabolt szedsz vagy más kokszot , közelít a nyár xDDD??????
2012. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

oké de a haverod milyen adagokban szedte?

volt melléje normális étrend+sok fehérje?

mit szedett melléje?

2012. ápr. 17. 15:34
 18/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


#16: Nem azért, hogy védjem a szteroidokat, de 2 hét methandienon szedés után egészséges ember nem hány vért. Vagy marékszámra szedte vagy valami patkánymérget vett magának.

2012. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!