Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]

Milyen a ch része, fehérje, mit gondoltok róla?

(Jelenleg napi 400g rizst, 300g zabpelyhet fogyasztok (92kg vagyok) plusz ehhez jön még amit alapból ennék, illetve edzés után a turmixba a ch. 250g fehérje is megy naponta, egy csomag multi pro pak is lemegy, illetve 3 gélkapszula omega3, +1 calcium-magnézium tabletta és c-vitamin, és sajnos a súlyom ÍGY SEM nő már...több kaját már elég nehezen tolerál a gyomrom, mert van hogy ha elcsúszok valami miatt a kajálással, akkor lapátolni kell befele egymáshoz közeli időpontokban a kaját, ez nekem is elég "megterhelő". Illetve olyanon is gondolkodtam hogy palatinose jó lenne plusz ch-nak napközbenre? Ugye az alacsony glikémiás indexű ch.


2012. ápr. 28. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te ezeket mindet megeszed, akkor hagyd ezt a tömegnövelőt! A 250 gr. fehérje szerintem kicsit erős neked és te még tetézni akarod ezzel a tömegnövelővel. Ha csak egy adagot innál meg, akkor is 300 gr.-ra ugrana a fehérjebeviteled. Felesleges. Ennyi fehérjével nem tudsz mit kezdeni plusz proteáz és szteroid bevitele nélkül. A fele megy a szemétbe. Bőven elég 180-190 gr fehérje naponta a mostani súlyodhoz.
2012. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! 200g-ot ettem pár hónapja, akkor is 92kg körül voltam, de gondoltam az lehet a baj hogy kevés a fehérjbevitelem, kb 2-3 hónapja fogyasztok 50g-al többet, de nem ez volt a hiba...

Igen, megeszem ezt mind, de a súlyom már kb fél éve 92kg körül van. =/

2012. ápr. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!