Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkával már lassan több...

Gördeszkával már lassan több mint 2 hete gyakorlom az olli-t de nem megy szinte meg se emelkedik a hátulja töbi lent?

Figyelt kérdés
erősen pattintom le olyan erősen amennyire csak tudom de nem megy. Oxellom van, lehet az a baj ?
2012. máj. 2. 16:44
 1/3 anonim válasza:

Nyugi, az ollie a legnehezebb trükk a gördeszkán azért mert az minden trükk alapja, és ahhoz, hogy elsajátísd a testednek egy teljesen új mozgásmechanizmust kell megtanulnia, mint amikor járni, vagy ugrani tanultál.

De ha az meglesz onnan már könnyebben fogsz fejlődni.

Az átlag az fél év, de akkor se fog jobban megemelkedni 30 centinél, de mondjuk függ az egyéntől is.

Ja és a kulcs nem az erő, vagy, hogy mennyire rugod ki a lábad, hanem az időzítés, hogy mikor helyezed át a testsúlyod, milyen gyorsan húzod végig a lábad a deszkán, és, hogy mikor dobbantod le.

Ennyi, ja és a világrekord 133 centi menet közben :)

És küldök egy linket:

http://www.youtube.com/watch?v=y9a3EtySBCI

Ja és most deszka, vagy oxell, ezt nem értem?

2012. máj. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gördeszkám van aminek oxello a márkája. nem oxello board csak a márka
2012. máj. 7. 20:47
 3/3 anonim válasza:
aha, értem kössz
2012. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!